یلدا روانشناس میشود


- 1,948 بازدید

شلا لا لا لا لا لا لام . خوب استین یا نیستین . یا نیستیم نداریما . بگم .
دیروز دیروزا بود از سر کلافگی ی حوصله  رفتم وب گردی .
من عاشقم شخصیت شناسیو

. یعنی . این . که . دوست . می . دارم . از . رفتار . و . حرکات . اطرافیانم . پی . به . شخصیتشون . ببرم .

بنابر این سرچ زدم . شخصیت شناسی  حالت های نشستن .
متنی که آوردم با خودم  , کوتاهه . چیزه . اینقدریه . اینقدری . تنبلا بخونن  یکمی چیز یاد بگیرن .
فردا تو مهمونی , یه جور قشنگی , خاص بشینین . یکی مثل یلدا , شخصیتتونو کشف نکنه . گول بخوره .

دیدی چه زرنگم . دلت لواشک فافا . اوم .

۱- اگر پاهایتان را محکم به یکدیگر می چسبانید و به صورت کاملاً عمود بر کف اتاق روی زمین می گذارید، انسانی آرام هستید و ترجیح می دهید در محیط های ساکت و آرام به سر برید. شما به راحتی با دیگران ارتباط برقرار نمی کنید و به ویژه با غریبه ها، مسئولان و مدیران بالاسری، کمتر ارتباط برقرار می کنید. از مصاحبت با انسان های صبور و آرام که قدرت درک و همدردی بالایی دارند لذت می برید و با آنها راحت تر هستید.

۲- اگر عادت دارید که پاهایتان را روی هم بیندازید یعنی یک پا را روی زانوی پای دیگر قرار دهید انسانی برونگرا و با اعتماد به نفس بالا هستید. شما معمولاً پر حرف هستید و خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید. بعضی ها شما را واقعاً دوست داشتنی می دانند ولی افراد زیادی هم هستند که فکر می کنند شما شخصیت شلوغ و مزاحمی دارید. نقاط مثبت شخصیت شما صداقت، رک گویی و وفاداری شماست ولی نقاط منفی شخصیتی هم دارید که شامل کم سلیقگی، ملاحظه کاری پایین و بی قراری شماست. خوب می دانید چه می خواهید ولی صبور نیستید و طاقت صبر کردن و تحمل آنچه خلاف میل شماست را ندارید.

۳- اگر عادت دارید به هنگام نشستن روی صندلی و نیمکت، پاهایتان را از یکدیگر باز بگذارید و پنجه ها را به سمت داخل سوق دهید انسانی محکم هستید، بر عقاید خود پافشاری می کنید و دوست دارید رفتار دیگران را مشاهده و بررسی کنید. خیلی سریع تصمیم خود را می گیرید و به سختی بر تصمیم و عقیده خود پافشاری می کنید. هدف شما به هیچ عنوان خشنود کردن دیگران و خوشگذرانی نیست. فقط می خواهید کارهایتان انجام شوند آن هم به نحو احسن! در شرایط مختلف ممکن است پر حرف و منطقی باشید و حتی بحث کنید ولی ممکن است گاهی اگر صلاح بدانید سکوت نمایید. ترجیح می دهید به شیوه ای منطقی و واقع گرایانه با دیگران ارتباط برقرار کنید، به این سادگی گول نمی خورید و جذب رفتارهای ظاهری نمی شوید.

۴- شاید شما در گروه افرادی هستید که به هنگام نشستن پاها را جفت کرده و به یکدیگر می چسبانید و سپس آنها را به یک طرف خم می کنید! اگر این طور است شما به شدت به مد و حرکات ظریف علاقمند هستید و ذاتاً این گونه اید.

شما می توانید با استفاده از جذابیت و ظرافت ذاتی خود دوستان زیادی پیدا کنید و با همین روش با دشمنان تان مقابله کنید. به هنگام رفع منازعات هرگز به سراغ روش های رو در رو نمی روید. ترجیح می دهید همیشه در حاشیه باشید و هرگز حتی وقتی کسی شما را ناراحت و عصبانی می کند وقار خود را از دست نمی دهید بلکه بعداض و بیرون از صحنه، نسبت به آن عکس العمل نشان می دهید. باید بگویم شما روحیه چاپلوسانه و تملق گویانه دارید .

پ  . ن .  تمام رفت . باشد که رستگار شوید . تماس فرت

۲ نفر این پست رو پسندیدن!

Print Friendly, PDF & Email • درباره یلدا

  سلام که . یلدام که . متولد ۱۳۶۵ هستم که . عاشق هنر و دکوراسیون و نوشتن که . اهل بابلم که . از سال ۱۳۹۰ نابینا شدم که .
  این نوشته در حرفای خودمونی, دسته‌بندی نشده, روان شناسی, علمی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

  27 پاسخ به یلدا روانشناس میشود

  1. بهنام نصیری بهنام نصیری می‌گوید:

   سلام بر یلدا خانم
   روانشناسی هم بهتون میادا
   ممنون از پست آموزنده تون

  2. سعید پناهی سعید پناهی می‌گوید:

   سلام بر یلدا خانوم.
   آفرین به شما.
   حالا اگر گفتین من از کدوم دسته هستم؟

  3. عباس کاظمی می‌گوید:

   سلام یلدا خانم
   عااالیییی بود
   بقل بهنام روانشناسی بهتون میاد
   بازم ادامه بدید
   (ویرایش شد)

  4. شهاب می‌گوید:

   سلام خانومه یلدا
   مرسی ولی من جزء هیچ کدومشون نیستم
   ولی مرسی یلدا خانم جالب بود خیلی

   • yalda می‌گوید:

    سلام که شهاب . میسی که اومدی که . بابا مگه ممکنه . تو مجالس رسمی . اونجایی که باید کت و شلوار بپوشی . اونجایی که باید عصا قورت بدی . اونجا چطوری میشینی معمولا . مهم چنین مکان هاییه . خب من که فکر میکنم همینجوری پاهات رو زمینه . کمی نوک انگشتات میره تو هم . سومی یعنی . خخخی . منو نزنی .

  5. عطا می‌گوید:

   درود به بانو یلدا محترم.
   جالب بود, اگر میشود در خصوص روانشناسی دستها و رنگها نیز مطالبی ارائه دهید.
   با تشکر

  6. ali asghar hasanpoor می‌گوید:

   سلام مبارک باشه روانشناسیتون هاهاها

  7. امیر رضا رمضانی می‌گوید:

   سلام
   عالی بود!, ولی من از این همه شخصیت خودمو نشناختم!, چون هر وقت یه جور میشینم

  8. سلام خانم دکتر! اگه تونستی بگی من از کدوم دسته هستم؟ تو میتونی. بگو بگو بگو بگو. منتظرم ها

   • yalda می‌گوید:

    سلام سلام . البته که در دکتر بودنم شکی نیست که . شکلک دکتری که داره ساعت دهیشو میخوره و بیماران همچنان منتظرن . شکلک خخخی . یکمی سختو پیچیدست . چون شناختی ندارم به شما . اما فکر کنم پا رو پا بندازی . البته شک دارم . بفرمایید رو این صندلی بشینید . دم در بده . خخخی . شکلک گول زدن و حدس زدن . ههححح

  9. ملیسا می‌گوید:

   سلااام سیلااام سولاااام خوبی نانازی من خخخخ عجب پست باحالی بود،،میدونی این پست منو یاد دوران دانشجوییم انداخت اونوقتا که ما بیکار میشدیم بچههای گروه خودمون یعنی روانشناسی و علوم تربیتی دور هم جمع میشدیم و از اینجور چیزا پیدا میکردیم و با هم به بررسی میپرداختیم،،دنیای ما روانشناسا برا خودش یه عالمه دیگه هست،،خوب بزار من بگم که از گروه دوم و کمی هم از گروه سوم هستم،،میسی میسی زیااااد نانازی که واقعا منو بردی به زمان دانشجوییم،،بوس بوسکی،،شکلک تاب تابکی،،،،هوهوهوهوهوهوووووههههههو هه هه،خدافسی یهوووٱووووٱوووٱووو

   • yalda می‌گوید:

    شلا لا لا لا لامی . ناجی ناجی . الهی . منم ملیسایی سومی سومی سومی ام . خخخی . اوهوم خیلی باحاله . من عاشق اینجور جانگولک بازیام . بشین پاشو بچرخ ببینم کی هستی خخخی. میسی که اومدی . میسی که . حضورت همیشه پرتقالیه . آبنباتیه . بازم بیا . گوگولی مگولی . شکلک یه دنیا دوش داشتن . باباهی

  10. محمد می‌گوید:

   سلاااااااااااااامممممم من سومی هستم خخخخخخخخ ولی یکی از شاخصه های دومی رو هم دارم کدومشه؟ با شما! حدس

  11. hamzeh.khaghani می‌گوید:

   سلامیییییییییییییییییییییییییی من میترسم خانوم دکتر .از آمپول !!!!!!
   من اصلا نمیشینممممممممممممممممممممممممممممم بخدا …راستیییی اسم دانشگات چی بود ؟!!!!نشستگاه؟اسم روش درمانت نشست درمانی هست گویا ؟!!!

   • yalda می‌گوید:

    بح بح مستر دکتر خاقانی . حمزه . خودت که بابا روانشناسی . ما دکتر تجربی هستیم . شما دکتر کتابی . بابا کچل شدم اینقد گفتم منظور از نشستن اینه . تو مراسمات رسمی یا مهمانی ها چطور میشینید معمولا . اما فکر کنم پیش فعالی ها . چرا نمیشینی خب . شکلک یکی چکشمو بیاره . بزنم تو زانوت ببینم عصبش چند متر میپرونه . شکلک خخخی . میسی اومدی حمزه .

  12. سعید پناهی سعید پناهی می‌گوید:

   سلااااااااااام.
   آفرین من دومی هستم.
   همجا.
   خخخ.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green