“حتماً بخوانید دوستان من” کسب حلالیت و بازگشت همیشگی من به سایت محبوب شب روشن به همراه آموزش و دانلود نرمافزار مؤذن برای کامپیوتر


- 789 بازدید

سلام و درود خدمت شما دوستان عزیزم در سایت
شب روشن
حالتون چطوره؟ خوبید؟ ما که شکر خدا خوبیم. میدونم خیلی وقت بود قریب به شش ماه پستی نداده بودم.
دلم واسه شب روشن و مدیرهای گلش و کاربران خوبش تنگ شده. میدونم شاید بعضی یا اکثر شما کاربرای گل ازم دلخورید. اما من این دفعه جداً پس از سپری کردن شش ماه آن هم شش ماهی که اصلاً برایم سودی نداشت, یعنی اگرم داشت در یه روز همه از بین رفت و فنا شد با کمال شرمندگی برگشتم. برگشتم که کنارتون باشم و در کنار شما به فعالیتم ادامه بدم. آخه میدونید من فعالیت مجازیم رو از این سایت شروع کردم, با اولین تماسم با سعید عزیز و نازنین بود که پام به شب روشن و آشنایی با دیگر اعضا باز شد.
میدونم با مهاجرت و فعالیت در جای دیگه بنوعی به شما خواسته یا نا خواسته توهین کردم. شایدم برخی از شماها تصور کنید که دارم با بیان این حرفا مظلوم‌نمایی میکنم اما بخدایی که ما رو خلق کرده اینطور نیست درسته من این شش ماه با مظلوم‌نمایانی بودم اما الحمدالله مظلوم‌نما نشدم. این حرفا رو میزنم چون ناراحتم, ناراحتم از اینکه کسانی مثل میلاد نصرتی, علیرضا نصرتی, سید مجتبی مرتضوی, ابوالفضل سعیدی فر و خیلیهای دیگه رو از خودم رنجوندم. اما باور بفرمایید ایندفعه مثل آموزش webvisum نیست که بدم و برم. من شش ماه در اشتباه بودم, اشخاصی دلسوزانه حتی اشخاصی از استان خودم بهم تذکر میدادن اما من قبول نمیکردم, اما بر اثر یک حادثه بیدار شدم, فهمیدم که هنوز دوستان صمیمی خودم تو شب روشن من رو تنها نگذاشتند و به فکر منند, فهمیدم که آنها آنقدر مرا دوست داشتند که با وجود آنکه به آنها خیانت کردم و به واسطه جوی ناسالمی که درش قرار داشتم پشت سرشان چه حرفها که نزدم, حساب کاربریم رو نبستند و گفتند شاید بیاید, شاید برگردد, فهمیدم که کسانی نظیر آقای سعیدیفر با آنکه من از سایتی که از اول آنجا بودم رفتم به تماسها و پیامکها و ایمیلم پاسخ میداد و این اواخر تعدادی بازیهای آندرویدی برای دخترم به درخواست خودم فرستاد. فهمیدم که آقای سید مجتبی مرتضوی که همیشه در پستهایم کامنت اولی اختصاص به او داشت با آنکه من عملاً شب روشن رو کنار گذاشته بودم در تماسهایی که با برادرم میگرفت از احمد احوالم رو میپرسید. و همینطور دوستان دیگر, شرمنده میشدم وقتی میدیدم در آن مدتی که من در جهالت به سر میبردم و به خیال باطل خودم افتخار میکردم که شب روشنیها رو کنار گذاشتم میدیدم که اشخاصی بهم ریکوست میدادن و میگفتند فلانی ما با مطالبت تو شب روشن آشنا شدیم و از آنجا تو رو شناختیم. اما وقتی میفهمیدند من تغییر موضع دادم بهم چیزی نمیگفتند و میرفتند. بعله آقایان و دوستان خودم من مهدی عزیززاده خرمی, از همینجا از تکتک شما عذرخواهی میکنم و این عذرخواهی رو نه تنها اسباب کوچکیم نمیدانم بلکه اسباب خیر میدانم چرا که رسول گرامی اسلام فرمودند هرکس مؤمنی رو شاد کرده مرا شاد کرده و چه بهتر از اینکه ما با شاد کردن دل دوستانمان در کنار دوستی و مودت, دل پیغمبر رو هم شاد کنیم.
دوستان من امروز من برای خودم جشن تولد میگیرم چون واقعاً خوشحالم که به این جمع صمیمی وارد شدم, خوشحالم که مدیران گل سایت که یکی از یکی گلتر هست تا برسد به مدیر ارشد که یقیناً بالاتر از این گل گلی نیست خخخخ مرا با آغوش باز پذیرفتند و به من اجازه ی باهم بودن رو دادند. از شما دوستان گلم هم میخواهم که مرا ببخشید و برای آخرین بار به برادر کوچکتان اعتماد کنید. بخدا گاهاً وقتی به یاد گفتگوهایی که برخی اوقات با سعید یا بهنام یا حتی میلاد نصرتی عزیز داشتم میافتم گریه ام میگیرد, با خودم میگفتم: مهدی تو چه کردی؟ این همه دوست رفیق رو رها کردی و به مکان و جاییی خلوت رفتی؟ این بود تصویری که میخواستی از خودت ارائه بدی؟
دوستان من, عزیزان من, من معترف به اشتباهم هستم و اعتراف میکنم که اشتباه کردم, به جایی رفتم که نمیبایست میرفتم, فریب حرفهایی رو خوردم که نمیبایست میخوردم, حرفهایی رو در آن مدت زدن که نمیبایست میزدم, مطالبی رو در کامنتها و ایمیلهایم علیه دوستان گلم تو شب روشن مینوشتم که نمیبایست مینوشتم, و آخریش کامنتی بو که علیه بهنام و سعید دادم که نمیبایست میدادم, اما همه ما کم یا زیاد اشتباه داریم و بهتر است همانطوری که خداوند توبه ما رو میپذیرد ما هم نسبت به کسی که توبه کرده مهربان باشیم و دست دوستی بسویش دراز کنیم. من از همینجا دست دوستی به سویتان دراز میکنم. و حتی بالاتر از این اگه مدیران صلاح بدانند تمایل دارم این پست ۲-۳ روزی سنجاق شده باشد تا همگان بدانند و بخوانند و دست دوستی مرا به گرمی بفشارند و با گرما و حرارتشان جانی دوباره به من بخشند.
خوب میخواهم برم سر پست خودم منتها قبلش آنچه رو که نوشتم در یه جمله خلاصه میکنم و از دوستان و تمام شب روشنیها میخواهم که مرا همان مهدی شش ماه پیش ببینند نه مهدی ای که چراغ خاموش هست و فقط میخواهد آماری از شب روشن بگیرد. آهان! راستی آمار گفتم یادم آمد من باور دارم که آمار شب روشن واقعیست, البته به این باور رسیدم, شرمنده ام که در همان جایی که بودم که نمیبایست باشم نوشتم که اینگونه نیست, شرمنده ام که به واسطه جوی که برایم اشخاصی ناسالم ایجاد کرده بودند آمار و آمارگیر شب روشن رو به تمسخر گرفته بودم. حتماً همه میدانند و خیلیها هم سر همین قضیه ازم ناراحتند. اما دوستان, من این شش ماه در فضای امنی نبودم, تحریک میشدم, میدانید چرا میگم به این باور رسیدم؟ شاید بعضیها میگید: خب شاید الان میخوای نزد سعید و مدیرا و ما پاچه خواری کنی و بنوعی ما رو به خودت متمایل کنی اما نه به والله.
ببینید علت بالا رفتن آمار سایت شب روشن به نظر خیلیها مصاحبه بهنام نصیری با شبکه استانی قزوین و تبلیغ این سایت بوده یا تبلیغ کاربران دیگه نزد دوستان‌شون بوده بله همه اینها صحیح, ولی بنظرم این هست اما دلیل دیگری هم دارد. دلیلی که همه ی شماهاییی که در پست دفاعیه سعید پناهی ازش غافل شده بودید میدونید دلیلش چیه؟
.
.
.
.
ببینید آقای جعفری هر چند روز آپدیت eset smart securety میاره و همین باعث میشه خیلی از ماها برا دریافت آپدیت هم شده بیاییم و ضمن دانلود آپدیت نیم نگاهی هم به پستها حد اقل به پستهای صفحه اول که بیشتر از همه جلب توجه میکنه بندازیم. حالا این رو داشته باشید, در کنارش, خیلی از بیناهایی که از این آنتی ویروس استفاده میکنند به واسطه جستوجو در گوگل این سایت رو در کنار دیگر سایتها پیدا میکنند و مییان اینجا.. من خودم و برادرم بخاطر همین آپدیت بود که این سایت رو به بستگان و دوستانمان معرفی کردیم و بعدها از آنها شنیدیم که آنها هم به دوستانشان معرفی کردند, حالا همین زنجیره از دوستان به دوستان رو بگیری و برید تا بینهایت. بنظرم اینه علتش در کنار تبلیغاتی که بهنام از سایتمون ارائه داد.
آپدیت رو دست کم نگیریدهاااا خیلیها برا آپدیت سر و دست میشکنند. من خودم شخصاً با گوشهایم از پسر عموی خودم و چند تن از دوستان و همینطور پسر عمویم از قول دوستانش میگفت: اینجا یعنی سایتهایی نظیر شب روشن یه جورایی ما راحتتر مطالب رو پیدا میکنیم و بنوعی شلوغ پلوغ نیست. قطعاً از نظر فنی منظورشون بوده حالا این حرفم رو اشخاصی نظیر امیر رمضانی عزیز بهتر میفهمند چی میگم چون با وردپرس و قالبش آشناترند. خب همه دنبال چیز راحتند خصوصاً من یکی برا گرفتن آپدیت تا قبل از این میرفتم تو سافت گذر با زحمت لینک دانلود آپدیت رو پیدا میکردم, با آنکه چندین بار مراجعه داشتم اما باز فراموش میکردم. پس میبینید که این دلیل هم مهم بود و همه و همه از جمله افرادی که میومدند و در پست سعید کامنت میدادند از آن غافل بودند.
اما عیب نداره.
شب روشن و شب روشنیها رو عشقست
oh! oh! oh! زیاد فک چرخوندم انگشتام درد گرفتند اما برا شما و به عشق شما عزیزان و دوستان قدیمی خودم نوشتم و مینویسم و خواهم نوشت, تا کور شود هر آنکه نتواند دید. خب قبل از پستم یه بار دیگه کوتاه, و مفید میگم که: من همینجا از همه شب روشنیها بخاطر بیمهری‌هام عذرخواهی میکنم و دست تکتک برادرانم رو میبوسم و ارادت قلبی خودم رو خدمت بانوان محترم این سایت که همه خواهرانم هستند اعلام میکنم پس به افتخار هر چی شب روشنی هست همه با هم: کف سوت و هورااااااااااا بزن دست قشنگه رو.
خودمونیمهااااا کاش من نامزد اتاق فکر میشدم خخخخ آخه با این نوشتنم قطع به یقین رأی میآوردم. اما نه؟ بقول سید مجتبی ی گل: بعمل کار برآید به سخنرانی نیست. و یقیناً جبران گذشته و ندامت من با مرور زمان به شماها ثابت خواهد شد ایشالا.
و اما بعد: در تولدی که واسه خودم گرفتم میخوام به شماها یه هدیه بدم, یه هدیه خوب که خیلی خوبه, هم خدا راضی هست و هم خلق خدا. میخوام نرمافزاری رو بهتون بدم که کارش اذان گفتن در سر اوقات شرعی برای کامپیوتر هست. این برنامه جالب و خوب که منم مدتهاست ازش استفاده میکنم و راضیم “مؤذن مبین” نام داره.
این نرمافزار بسیار عالی و مناسب برای شیعیان که کار شرکت
مبین سافت
میباشد یکی از برنامههای عالی برای اذان در کامپیوتر میباشد که این جانب تا به حال دیده ام.
باید بگویم که این جانب خود شخصاً از این نرمافزار استفاده کرده و از کارآییش راضیم.
البته در همینجا متذکر این نکته شوم که برنامه مذکور در حال حاضر روی windows Xp و ۷ جواب میدهد.
البته نسخههای جدید این برنامه در راه است و سازنده آن قول داده آنرا برای استفاده در ویندوز ۸ و بالاتر نیز آماده کند.
نکته ی دیگر آنکه این برنامه بر روی jaws تست شده است و تقریباً با آن سازگار است. و قسمتهایی را که جاز آنرا نمیخواند یا برای دسترسی به آن نیازمند استفاده از فرمان JawsKerser و LeftMouseButten هستیم رو با کمک و راهنمایی دوست رفیق و شفیق و بسیار بسیار عزیزمان آقا جواد اسکریپت نویسی کردیم و با تعریف کلیدهای میانبر برای قسمتهای مذکور, مشکل رو مرتفع نمودیم.
البته با سازنده ی نرمافزار مورد بحث صحبت شده که در نسخههای آینده برنامه رو برای استفاده نابینایان هم مناسبسازی کنند.
ضمناً خاطرنشان میکنم, این جانب در حال حاضر از ویندوز۷ و جاز نسخه ۱۶ استفاده میکنم, بنابر این فایل اسکریپت با جاز ۱۶ نوشته شده و بعید میدانم در جازهای دیگر هم کار نکند.
بیش از این اطاله ی کلام نمیکنم چرا که نکات مفصل پیرامون این برنامه و چگونگی کار با آن در فایل آموزشی که تهیه نموده ام توضیح داده شده.
اما قبل از ارائه لینکهای دانلود توجه شما رو به مطالعه شناسنامه ای که شرکت سازنده برای برنامه مؤذن ارائه داده جلب میکنم.

این نرم افزار در جهت ادای هر چه بهتر فرایض شما عزیزان در اول وقت توسط شرکت مبین تهیه گردیده است.
لازم به ذکر است که اوقات شرعی این نرم افزار مخصوص شیعیان طراحی گردیده است.
متأسفانه در حال حاضر این نرم‌افزار تنها مختص شهرهای ایران بوده و محاسبات صورت گرفته برای سایر نقاط جهان دارای اختلاف است!
قابلیت های نرم افزار:

 1. محاسبه اوقات شرعی شهرهای مختلف
 2. سازگاری با ویندوز XP و ۷
 3. قابلیت افزودن شهر جدید
 4. قابلیت پخش اذان در سه وقت شرعی
 5. قابلیت پخش دعای ربنا قبل از اذان مغرب
 6. انتخاب اذان از بین اذان های استاد مؤذن زاده ی اردبیلی، استاد صبح‌دل و استاد شریف
 7. قابلیت اجرای خودکار برنامه در شروع ویندوز
 8. هشدار پنج دقیقه قبل از فرا رسیدن اذان صبح, ظهر, یا مغرب

» برنامه نویس: محمد صادقی نسب
» الگوریتم اوقات شرعی: سینا بیاتی
» طراحی تصویر بارگذاری نرم‌افزار: جناب آقای احمد آقا قلیزاده
اگرچه نتایج با دقت ثانیه نوشته شده اند ولی پدیده های نجومی را که تابع حرارت، فشار و … هستند را می توان با دقت حدود چند دقیقه بدست آورد. پس در هنگام ادای
فرایض لازم است چند دقیقه احتیاط کنید.

و اینک خدمت شما عزیزان به ترتیب سه لینک دانلود ارائه میشود.
خواهشمند است برای بهرهگیری هرچه بیشتر از این برنامه مفید فایل مربوط به نصب برنامه و همچنین فایل آموزشی بنده در خصوص این نرمافزار مذهبی و فایل فشرده حاوی فایلهای اسکریپت برای جاز رو از لینکهای زیر دانلود بفرمایید و این حقیر رو هم از دعای خیر خود محروم نفرمایید.

 1. دانلود فایل نصب برنامه مؤذن با حجم ۲٫۷۱ مگابایت
 2. دانلود اسکریپت جاز برای این برنامه به حجم ۱۰ کیلو بایت
 3. دانلود آموزش این برنامه به حجم ۱۸ مگابایت
۸ نفر این پست رو پسندیدن!
Print Friendly
مهدی عزیززاده

درباره مهدی عزیززاده

بنام خداوند بخشنده مهربان ضمن عرض سلام و درود به خدمت بازدید کنندگان این جانب: مهدی عزیززاده خرمی هستم این جانب در روز شنبه مورخ 5 آبانماه سال 1363 هجری شمسی، 27 اکتبر سال 1984 میلادی و 2 صَفَر سال 1405 هجری قمری در استان مازندران شهرستان آمل متولد شدم. از همان ابتدای کودکی من نابینا به دنیا آمدم. دوران ابتدائی را در مدرسه استثنائی دین و دانش آمل به پایان رساندم. سپس مقاطع راهنمایی و متوسطه و پیشدانشگاهی را مثل خیلی از همنوعانم در مدارس عادی سپری کردم. این جانب در سال 81 در آموزشگاه شهید مدنی آمل همگام با گروهی از همنوعانم مهارتهای ICDL را زیر نظر خانم نائیجیان گذراندم. و در پایان آن دوره در امتحان مربوطه این جانب با نمره عملی 100 و نمره تئوری 99 به عنوان نفر اول انتخاب شدم. بعد از آن چون آن زمان من کامپیوتری نداشتم به مدت 5 سال از رایانه به اجبار فاصله داشتم. بعدها در سال 86 با تهیه کامپیوتر و تهیه بستههای آموزشی و راهنمایی دوستان خصوصاً دوست و یار با وفایم آقای عادل اکبری توانستم اکثر مهارتها را بیاموزم. در همینجا بر خود لازم میدانم در وهله اول از سرکار خانم نائیجیان که مهارتهای پایه و اساسی کامپیوتر را به بنده آموختند و در وهله بعد از جناب آقای عادل اکبری که با صبر و حوصله در راه یادگیری مهارتهای بیشتر کُمَکَم کردند و از هیچ کوششی دریغ نکردند و حتی هنوز هم من از محضرشان درس میگیرم صمیمانه و متواضعانه تشکر و قدردانی کنم. این جانب در سال 87 در خانه نور جانبازان آمل به مدت 3 ماه به تدریس کامپیوتر به جانبازان عزیز شهرمان اشتغال داشتم. همچنین در سال 89 در مدرسه استثنائی شهرمان به تدریس رایانه به دانش‌آموزان پرداختم. هماکنون نیز گاهاً جسته و گریخته به طور خصوصی به برخی از بچهها کامپیوتر میآموزم یا مشکلاتشان را در این حیطه برطرف میکنم. این جانب پس از اتمام دوره پیشدانشگاهی در سال 82 در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نمودم. و با رتبه 47747 مجاز به انتخاب رشته شدم اما در انتخاب رشته پذیرفته نشدم. با این حال امیدم را از دست ندادم و مجدداً در سال 83 در آزمون شرکت کردم و با رتبه 23000 موفق به پذیرفته شدن در دانشگاه پیام نور شهرستان محمودآباد در رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی شدم. و در سال 90 موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته فوق گردیدم. من یک فرزند دختر به نام مریم دارم. که خیلی هم دوستش دارم! الآن که دارم اطلاعات بخش شناسنامه ام رو بروز میکنم مریم خانُمَم کلاس دوم دبستان رو تمام کرده و انشاالله در مهرماه امسال به کلاس سوم دبستان خواهد رفت. یک برادر نابینایی هم دارم اما متأسفانه خواهری ندارم البته خیلی دوست داشتم خواهر داشته باشم چون اعتقاد قلبی من این است که خواهر نعمتی بزرگ است چرا که میتوان در کنارش یا با حرفهایش یا با قربان صدقه رفتن برادرهایش یک تسکین دهنده روح و جان برایمان باشد. البته ما برادرها هم باید هوادار خواهرمان باشیم. میتوانید از دو راه ایمیل و تلفن همراه با من در ارتباط باشید البته من نیز مانند اکثر دوستان نابینا تلفن گویا دارم و با پیامک هم مشکلی ندارم البته کاربر اِسکایپ نیز هستم. از افتخارات معنوی من تشرف 15 مرتبه به مشهد مقدس و 4 مرتبه به حرم حضرت معصومه (سلامالله علیها) و همچنین سفر روحانی کربلای معلا میباشند. از غذاهای محبوبم ماکارونی و خوراک جگر البته جگر سیاه است. من آدم زیاد احساسی نیستم اما خیلی زود به اشخاص دلبسته شده و به آنها وابستگی عاطفی پیدا میکنم. به مباحث کامپیوتری و خصوصاً آموزشی در این حیطه علاقه دارم و تا آنجا که بتوانم پیگیری میکنم. این جانب مدت یک سال در گروه تواشیح سبحان عضویت داشتم و هماکنون مثل خیلی از همنوعانم در قرائت قرآن و خوانندگی دستی دارم. راههای ارتباط با من: ایمیل: m.azizzadeh.amol@gmail.com تلفن: 09114140583 آیدی اِسکایپ: mehdi.azizzadeh.2014 شاد باشید و سرفراز. آخرین بروز رسانی: شنبه- 29 خردادماه سال 1395, ساعت- 18:20دقیقه و 46ثانیه.
این نوشته در آموزش, اخبار, حرفای خودمونی, خاطرات, دانلود, درد دل, رایانه, شاد, صوتی, گفت و گو, مذهبی, مسائل مربوط به نابینایان عزیز, معرفی, نرم افزار ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

31 پاسخ به “حتماً بخوانید دوستان من” کسب حلالیت و بازگشت همیشگی من به سایت محبوب شب روشن به همراه آموزش و دانلود نرمافزار مؤذن برای کامپیوتر

 1. سلام داداش! هرچی بوده گذشته. فراموش کن.
  مرسی بابت نرم افزار. اما حیف. ویندوز من ۸ و ۱ هست.

  • مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

   سلام سید جان. از حسن عنایتت ممنونم شما همیشه به من و پستهام لطف داری. نگران نباش بزودی نسخه بعدیش مییاد اگه بتونی تو سایت نرمافزار بری و کامنت بگذاری مبنی بر اینکه ویندوز ۸ داری و متقاضی آماده شدن نسخه بعدی هستی عالی میشد. اینطور که دوستان بینای سایت میگفتند رو ویندوز ۸ نصب میشه اما پیغام خطای ۱۳ میده. حالا دوستان فنی میدونند پیغام خطای ۱۳ چیه. مرسی.

 2. شهاب می‌گوید:

  سلام بر مهدی جان عزیز زاده .
  تولدت مبارک خب ورود مجددت رو به اینجا تبریک میگم خیلی دلمون واست تنگ شده بود پسره خوب .
  نگران اشتباه هم نباش خب هر کسی اشتباه میکنه و انسان جایز الخطا هست .
  به هر حال خیلی خوشحالیم که بازم تو رو اینجا داریم .
  اما این نرم افزار هم بسیار مفید و عالی هست من واسه اندرویدش رو داشتم و همش میگفتم یعنی واسه کامپیوتر هم هست ؟
  که خدارو شکر تو درخشیدی و محشر کردی محشر .

 3. یعقوب سرچمی می‌گوید:

  سلام مهدی جان آقا این حرفها را ول کن آقا متشکرم ازت بابت نرم افزار اما لینگهای دو و سه دانلود نمیشه یا که من بلد نیستم دانلود کنم منتظر راهنمائیهای شما هستم .

  • مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

   سلام بر آقای سرچمی. متشکرم. در مورد لینکها هم به خودت شک نکن شما کارت درسته. منتها بچههای نازنین ویرایش, لینکها رو به راپید پارس انتقال دادند. و فکر کنم آنتی ویروس شما راپید پارس رو مسدود کرده و در نتیجه نمیتونید دان کنید. راهش اینه که در برنامه تنظیم کنید که سایتهای خاص رو مسدود نکنه. تو آموزش ها بیان شده بچههای زیادی این مبحث رو آموزش دادند. انشاالله که حل بشه اگه نشد بگید تا براتون ایمیل کنم و بنویسم.

 4. بهنام نصیری بهنام نصیری می‌گوید:

  سلام
  ممنون از شما مهدی عزیز
  بیخیال
  گذشته ها گذشته
  آینده رو بچسب

 5. ali.gentleman می‌گوید:

  سلام مرسی ازشما بخاطر نرم افزارامیدوارم همیشه موفق باشی

 6. رضا نظری رضا نظری می‌گوید:

  به به آقا مهدی گل
  خوبی شما؟
  آقا ارادت داریما
  خعلییی خوش اومدی

 7. سلام بر آقا مهدی گل.
  حالتون انشا الله که خوبه.
  ورود مجددتون رو به خونه ی خودتون تبریک میگم.
  غصه ی گذشته ها رو نخورید.
  گذشته ها گذشته و باید از گذشته ها گذشت.
  به نظر من انسان ممکن الخطاست و ممکنه هر لحظه خطا کنه.
  من خودم هم توی زندگیم خیلی اشتباهات انجام دادم.
  پس به افتخار آقای عزیززاده:
  دَََََََََََستُُُُُُُُُُُ جییییییییییییغُُُُُُُُُُُُُُُُُُُ هورااااااآآآآآآآآآآآآآآآآآآآاااااااااااااااااااا!

  • مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

   سلام بر ابوالفضل عزیزم. خیلی ممنونم که بهم لطف داری. من یه نصیحتی بهت میکنم ابوالفضل جان شما قلبت خیلی پاکه چون هنوز سنت کمه و درگیر خیلی از مسائلی که ماها متأسفانه خواسته یا ناخواسته شدیم نشدی. قدر این پاکی قلبت رو بدونن. این رو از پستها و مطالبی که چه تو شب روشن یا با تو میگذاری فهمیدم. ببین قلبت چقدر پاک و عزیز هست که شخصیتی مثل عطا با آنکه بنظرم ازت بزرگترم هست میاد با کمال تواضع بهت میگه ابوالفضل سعیدیفر نصیحتم کن. انشاالله که هیچ وقت درگیر مسائل بد نشی و همیشه خدا برات خوشی و شادکامی رو رقم بزنه. که صد البته که خدا هیچگاه برا بنده هاش بد نمیخواد. پس به افتخار ابوالفضل خوشذوق و خوش سلیقه: بزن اون کف قشنگه بو. هوراااـاااـاااـاااـاااـاااـاااـاااـ,اااـااااـااا,ااا

 8. سعید پناهی سعید پناهی می‌گوید:

  سلااااااااااااااااااام بر آقا مهدی گل.
  آقا ولش این حرفارو.
  این برنامه برام خععععععععععععععیلی جالب بود.
  منم تو نسخه ی اندروید دارمش اسمش باد سبا هستش.
  اینم عالیه.
  ی سوال آیا اقات شرعی هم داره.
  ای وای چرا الان این سوالو پرسیدم!
  گیجما, خب الان میرم دانلودش میکنم دیگه.
  گذشته را هم, بیخیال.
  خدایی حاااااااال میکنم با پستات چون از هر نظر ۲۰,۲۰,۲۰ هستن.
  مرسی فراااااااااااااوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانننن.

  • مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

   سلااااـاااـااا,اااـاااـاااـااا,اااـاااـااام بر سعید جان خودم. حاااالت چطوره؟ خعلی خعلی مخلصم. خلاصه میباید به سلایق و شخصیت شب روشنیها ادای احترام میکردم, خصوصاً سایتی که اولین جایگاهم بود. ما هم خوشیم به خوشی دوستان. میگم خیلی گشتم تا یه برنامه اذان واسه سیمبین پیدا کنم اما نشد یعنی نشد که بشه خخخ البته یه برنامه اذان واسه اهل سنت گرفتم اما با اوقاتمون جور نمیشه. برنامه بلال که جاوا هست خیلی عالیه امااااا افسوس که تاکس باهاش سازگار نیست. خیلی دوست دارم بدونم باد صبا تو آندروید چطوری هست؟ ما هم باد صبا داریم اما تاکس توش لال مونی میگیره خخخخ بهر حال خیلی ارادت دارم بهت. بقول فرزاد حسنی: دوست دارم سبد سبد. باز گل عشق جوونه زد, دوست دارم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه.
   برم تا کل ترانه رو نخوندم! خخخخ لذت ببرید از زندگی.

 9. مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

  راستی همینجا از امیر جان میخوام بییاد بگه که منظور دوستان بینای من چه بود که میگفتند سایتهایی نظیر شب روشن جمع و جورترند و میشه مطالب رو توشون راحتتر یافت. آیا وردپرس عالی هست؟

 10. مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

  🙂 عجب یعنی الآن تو کامنتم شکل خنده درج شده؟

 11. زهرا آيت می‌گوید:

  سلام. منم از پستتون تشکر میکنم. اجرتون با خدا.
  فقط چندتا سؤال برام پیش اومد.
  یعنی واقعا این برنامه رایگانه؟
  من که جاز ندارم بخوام دانلود کنم چطوری باید استفاده کنم؟
  نمیشه مثلا مفاتیح، صحیفه سجادیه و احادیث معصومین رو هم بشه بهش اضافه کرد؟
  اصلا راهی داره که ما هم بتونیم با سازنده برنامه تماس مستقیم داشته باشیم و نظرات خودمون رو بیان کنیم؟
  بازم تشکر میکنم.

 12. امیر رضا رمضانی می‌گوید:

  سلام
  بیخیال بابا
  خدارو شکر که شخصیت بعضیا برای خودت هم روشن شد
  با اینکه سعی کردم از هر طریقی بهت بگم که شخصیت این افراد اینه
  ولی خوب خدارو شکر که شناختیش
  در مورد اشتباهم نگرانش نباش, هر کسی اشتباه میکنه, ولی اونی مرد واقعیه که قبول کنه که اشتباه کرده, که قبول کردی
  پس دیگه چه مشکلی میتونه باشه
  اما در مورد جواب سؤال:
  چون شب روشن تمش جم و جوره و لینک زیاد نداره, نه تنها نابیناها, بلکه بیناهام میتونن آسونتر توش گشت و گزار کنن, شاید واسه همین میگن
  تولدت رو هم بهت تبریک میگم
  در مورد نرم افزارم نظر خاصی ندارم

  • مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

   سلام امیر جان متشکرم از اینکه بهم لطف داری بله حق با شماست. اتفاقاً این آقا امروز صبح بهم ایمیل زده, من نخوندمش, و فیلترش کردم. به شما هم بعنوان برادر کوچکتون میگم در برابر بعضیهاااا سکوت بهترین راه هست. چرا که اینها کاری ازشون برنمییاد جز شلوغکاری و تفرقه افکنی. مشکلشون اینه که فکر میکنند پیغمبر دین هستند و مأمور اجرای احکام الهی.

 13. میلاد نصرتی میلاد نصرتی می‌گوید:

  😮 سلام آقا مهدی دیگه گذشته ها گذشته. آینده رو بچسب.
  راستی امکانات جدید تو کامنت دونی میبینم/خخخ.
  راستی گفتم /خخخ.
  روحش شاد یادش هم پیش سیاه لشکرهاش گرامی باد.
  مجلس آن بزرگوار یعنی /خخخ, ی موقع فکرتون جای دیگه نره وااااااااا.
  برگذار نخواهد شد چون که به دلیل اینکه زیرا.
  نرم افزار هم عااااااااااااااااالی به نظر میرسه ببینم رو ویندوز ده چطور مطوره.
  ///

  • مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

   سلام میلاد جان. چطوری برادر اردبیلی من؟ شرمنده مرامتم به مولا. نرمافزار رو ویندوز ۱۰ جواب نمیده. فقط فعلاً رو xp و ۷ جواب میده البته آقا محمد
   .
   .
   .
   .
   ای بابا مگه هر محمدی اونه؟ اون که خدا بیامرزتش. محمد صادقینسب رو میگم گفته نسخه بعدیش بزودی مییاد که رو ویندوزهای ۸ و ۹ و ۱۰ جواب میده. مرسی که هستی. به آقا علیرضای عزیز هم سلام برسون. بگو بابا ای ول. دعوا رو ولش. بقول شاعر: مخور غم گذشته, گذشتهها گذشته, هرگز به غصه خوردن گذشته برنگشته,

 14. جابر جعفری جابر جعفری می‌گوید:

  سلام مهدی جان من دیر آمدم ولی خعلی ممنونم بابت انتشار این پست و تولدت و ورود مجدد شما دوست گرامی را نیز تبریک میگویم در خصوص فایل آپدیت هم وظیفه ای است بر گردن این حقیر با تشکر فراوان از تو دوست گرامی

  • مهدی عزیززاده مهدی عزیززاده می‌گوید:

   سلام جابر جان. تشکر ثواب میکنی چرا که برا خیلی از نابیناهایی که از این آنتی ویروس بهره میگیرند و خیلی از بیناها یافتن آپدیت کاریست بس پر دردسر. فقط یه انتقادکی داشتم: عزیز, اگه میشه آپدیت رو برنامه ریزی کن هر دو هفته یک بار یا هر سه هفته یک بار بییار. چرا که مثلاً شما دو سری آپدیت تو صفحه اول سایت میگذاری و این جالب نیست زیاد من میگم این سری آپدیت رو که دادی صبر کن تا این پستت از صفحه اول بره پایین بعد بده. در هر صورت تشکر. هدف من و همه کاربران سایت محبوب و دوستداشتنی شب روشن ارتقاء سطح کمی و کیفی سایت هستش.
   مرسی که هستی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green