موافقین و مخالفین ازدواجه درون گروهی بخونن!!!!!!!!!!


- 212 بازدید

بیاییم پشته هم باشیم و خودمون رو به جامعه بشناسونیم

Print Friendly

دوستان عزیز؟ سلام! من اومدم ولی یه جوره خوب و بسیاااااار مهم و اثاثی اومدم
عرضم به حضورتون که؟ با چند تا از دوستان و مشاورین چیره دست از کشورمون سعی بر ترویجه ازدواجه درون گروهی در مسنجره what’sapp داریم که قوانین گروهی که نامش هست؟
طلوعه خوشبختی ۱ به شرحه ذیل میباشد! امیدوارم از این کار همه خوشبخت و دوستانه بینا آشنا با افراده نابینا بشن؟ انشا اللاه این شما؟ و این هم قوانینه گروهه طلوعه خوشبختیه یک
.
.
بنام خدا
قوانین گروه طلوع خوشبختی.۱
۱-سلام به همه دوستان همنوع نابینای عزیز به اطلاع شما گرامیان می رساند هدف این گروه سوق دادن و ایجاد انگیزه و علاقه به ترویج امر مقدس ازدواج عزیزان همنوع با یکدیگر می باشد و صرفا جنبه اطلاع رسانی و آگاهی دارد و مسئولیتی در این زمینه به عهده مدیران گروه نمی باشد
۲-ورود هر کدام از شما عزیزان با انتخاب خود شما و در جریان بودن خانواده های شما عزیزان خواهد بود و با توصیه دیگران اقدام به عضو گیری کسی نخواهیم نمود مگر در موارد خاص و با صلاحدید مدیران گروه.
۳-حضور شما به منزله پایبندی به قوانین گروه بوده و صحبت های شما به عنوان سند این کار تلقی خواهد شد که فقط در اختیار مدیران قرار می گیرد اگر جهت تفریح یا کنجکاوی یا بازیچه قرار دادن دیگران و بازی کردن با احساسات عزیزان همنوع دیگر یا هر منظور دیگری به غیر از امر مقدس ازدواج در ذهن دارید نا پسند بوده و بی احترامی به همنوعان تلقی شده و چنانچه هر لحظه تناقض صحبت های شما محرز گردد یا دروغ و کذب باشد مدیران اقدام به حذف شما از گروه خواهند کرد و بر خود می دانند در مورد صحت و سقم صحبت های شما در مورد معرفی خود شما عزیزان تحقیق به عمل آورده و مطمئن شوند.
۴-گروه های خانم ها و آقایان جدا از هم بوده و صحبت های شما در چار چوب همان گروه خواهد بود و مدیران دو گروه اقدام به تعیین نفرات جهت معرفی اعضا خواهند کرد و تا آخرین مرحله اسمی از شخص خاصی جهت احترام به شخصیت دیگران نامبرده نخواهد شد.
۵-ورود افراد متاهل در این گروه ممنوع می باشد و از افراد مجرد و یا عزیزانی که تجربه نا موفق زندگی دارند با صلاحدید مدیران عضو گیری خواهد شد.
۶-مباحث در مورد اینکه ازدواج با کدام قشر بهتر است یا نه مجاز نمی باشد و این گروه جای بحث در مواردی این چنینی و یا شبیه آن نیست و شما باید با آگاهی کامل از این موضوع و پذیرفتن این امر اقدام به شرکت در این گروه نمایید در ضمن مشاوره با مدیران این گروه نیز به این مساله کمک خواهد کرد.
۷-هر از چند ماهی اقدامات و دست آورد های این گروه بدون نام بردن از شخص خاصی در اختیار فضاهای مجازی قرار می گیرد و اضافه شدن قوانین به اطلاع شما خواهد رسید که مطالعه آن از طرف شما ضروری خواهد بود.
۸-هر گونه گفتگو و چت نوشتاری غیر مرتبط و احوالپرسی های معمول نقض قوانین بوده و صرفا پیام صوتی یا نوشتاری در راستای اهداف گروه قابل انتشار می باشد.
۹-دوستان عزیز خواهشا جنبه با هم بودن و به درد هم خوردن را داشته باشیم تا این امر نهادینه شده و فرهنگ سازی برای موارد دیگر هم اتفاق بیافتد در ضمن این گروه تیمی اداره خواهد شد و از همه شهرستان ها از افراد فعال در مسائل نابینایی کمک خواهیم گرفت اگر تمایل به همکاری و یا واجد شرایط به عضویت در این گروه را دارید آقایان با شماره تلفن همراه ۰۹۱۳ ۳۰۳ ۱۸ ۶۸ آقای رسول مرادی و خانم ها با شماره تلفن همراه ۰۹۱۲ ۴۲۱ ۸۸ ۷۳ خانم خاطره علیمردانی تماس بگیرند با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

۳ نفر این پست رو پسندیدن!
Print Friendly

نویسنده: زنگانه

سلام دوستان؟ خوبین؟ محمدم زنگانه؟ که از 7 سالگی شهید محبی بودم یا بهتره بگم هتل محبّی دیپلم دارم! موسیقی دوست دارم! کامپیوتر هم همینطور؟ وااااااااااااااااای شب روشن هم همینطور مدیریتش هم همینطور؟ همین دیگه

4 دیدگاه برای “موافقین و مخالفین ازدواجه درون گروهی بخونن!!!!!!!!!!”

 1. فیلتر نشیم صلوات. کاش أین مطلب اینجا منتشر نمیشد

 2. سلام بسیار اقدام پسندیده و مناسبیست هرچند حالا در مورد اینکه ازدواج درون گروهی خوبه یا نهکاری نداریم. میلاد جان چرا باید فیلتر بشیم؟ اصلا نگران نباش.

 3. hamid says:

  سلام من درستمتوجه نشدم یعنی افرادو به هم معرفی میکنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green