این صحبتهای حاجآقا انجوی نژاد رو لطفً همه بخونن


- 892 بازدید

سلام دوستان
شاید تلخ از جنس حقیقت اما
میتونه بشه شیرین و پر بار از جنس ثمره تلاش یک جوان ایرانی مسلمان
مثل میوه بهشتی

صحبتهای حجت الاسلام استاد محقق انجوی نژاد
اشاره به بخشی درباره طب و تغذیه
طب یهود
یهود در گرایش صهیونیستی یعنی آنچه که صهیونیست برای یهودیان وفادار خودش در بحث تغذیه و طب به کار می‌برد و از آن تحت عنوان طب مخفی یاد می‌کند
یعنی اگر شنیده باشید و مخصوصاً کسانی که رشته‌شان پزشکی است حتماً شنیده اند درمان در اسرائیل جزء مشهورترین درمان‌های جهان است یعنی بحث پزشکی در اسرائیل و بیمارستان‌های اسرائیل و رژیم صهیونیستی جزء بهترین و اصطلاحاً مدرنترین درمانهاست
ولی وقتی بررسی می‌کنیم گرچه برای همین بررسی کردن هم راه نفوذ خیلی سخت است اما می‌بینیم
مباحثی که آنها رعایت می‌کنند بیشتر از آنکه نوین باشد، الهی است!
یعنی سیستمی را برای تغذیه معرفی می‌کنند که در این سیستم دقیقاً با سیستمی که طب نوین معرفی می‌کند در تناقض و تضاد است.
به عنوان مثال توصیه پزشکان صهیونیست نسبت به استفاده از روغن، نمک، یُد، آهن، قرص آهن و کلسیم و استفاده آن ها از داروهای شیمیایی بر اساس عرفان کابالاست که استفاده از داروهای شیمیایی حرام است یعنی اصلاً یهودی‌ها اجازه ندارند از این قرص شیمیایی استفاده کنند،
بعد نگاه می‌کنیم می‌بینیم یک صهیونیست مسئول تولید همین داروی شیمیایی برای کل جهان است یعنی چیزهایی که برای خودشان حرام است! دقیقاً همان طیف را برای کل جهان تولید و توزیع می‌کنند.
پزشکی صهیونیستی در حقیقت طب الهی است یعنی بر مبنای تعالیم الهی است. یک درصدش را از تورات گرفته اند یک درصدش سینه به سینه از طریق علمای یهود به آن ها رسیده، یک درصدش را هم از اسلام آموخته اند
که این طب به دلیل اینکه خیلی در بسته است، نه کلاس‌های عمومی دارد، نه در درمان بیمارستان زیاد می‌فهمی چه خبر است و نه حتی نسبت به درمان غیر یهود و غیر صهیونیست از این طب استفاده می‌کنند.
یک طب کاملاً مدرن برای مسیحی‌ها و بقیه دارند.
چون جمعیتشان خیلی محدود است، خیلی قشنگ می‌توانند همه چیز را مخفی کنند.
در همین محدود هم یهودی درجه یک درجه دو درجه سه داریم. از زندگی درجه یک‌ها هیچ کسی خبر ندارد و هیچ کس هم نمی‌تواند ناموسشان را ببیند! یعنی حجابی که درجه یک یهود دارند اصلاً به گونه ای است که کسی نمی‌تواند ناموس این ها را ببیند.
نگاهدارنده چیست ببینید قاعده یک غذا این است که اگر مانده بشود کپک می‌زند فاسد می‌شود و وقتی شما این غذا را می‌خوری بدن شما این فساد را برنمی‌تابد. شما مسموم می‌شوی و حالت تهوع به شما دست می‌دهد با دارو یا بدون دارو بالا می‌آوری قَی می‌کنی. یکی از روش‌های درمانی قَی بالا آوردن سمی که در معده است یعنی اگر غذای مسمومی بخورید خیلی راحت خوب می‌شوید چون بدن شما می‌داند از مسمومیت چگونه دفاع کند.
نگاهدارنده‌ها غذا را طوری نگاه می‌دارند که فاسد بشود اما مسمومت نکند یعنی یک مواد شیمیایی که این مواد شیمیایی از رفلکس و عکس العمل بدن شما جلوگیری میکند
لذا شما اگر یک سیبزمینی را روی طاقچه بگذاری که دو روز بماند یا آفتاب بخورد بعد آن را بخوری قَی می‌کنی و بدن عکس العمل نشان می‌دهد. با نگاه دارنده در یک کاغذ به اسم چیپس می‌گذارند و خیلی مرتب و تمیز تا سه ماه بعد می‌توانی بخوری!
بلایی که سر بدنت می‌آید بلایی است که خود بدن نمی‌فهمد. وظیفه نگاه دارنده فریب دادن قوای دفاعی بدن است.
چیپس، پفک و هر چیز از تنقلات تا شیر. شیرهایی که ماندگاری طولانی و حتی ماندگاری کم دارند اصلاً نگه دارنده یعنی سم!
الان شأن منبر اجازه نمی‌دهد آنها را به زبان بیاورم که رسماً چه چیزهایی تحت عنوان نگاه دارنده به شیر آبمیوه و هر چیزی که شما فکر کنید می‌زنند! از این مدل تنقلات یا آشامیدنی‌ها و نوشیدنی‌های بسته بندی شده دارای نگاه دارنده صددرصد سم هستند. نوشابه باشد دوغ باشد ماست و پنیر باشد هر چیزی که شما فکرش را بکنید. نگه دارنده یعنی سم. از این طرف چه کار می‌کنند
می‌گویند طی دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت پنیرهایی که دستورالعمل لازم را رعایت نکرده اند جمع آوری بشود. آن چیزی که فاسد باشد و شما را مسموم میکند را جمع میکنند چیزی که فاسد باشد و شما را مسموم نمی‌کند را اجبار می‌کنند! بعد می‌گویند تحت نظارت سازمان جهانی بهداشت است،
می‌گوییم هیئت مدیره اش صهیونیست‌ها هستند! ما روی سازمان جهانی بهداشت خیلی حرف داریم، چه کسانی آن بالا دارند دستور جهانی بهداشت را می‌دهند؟ یک روز می‌گویند این را بخورید خوب است، یک روز می‌گویند نه، بد است! یک روز می‌گویند زیاد بخورید، یک روز می‌گویند کم بخورید. همینطوری دارند با روح و روان و جسم ما بازی می‌کنند! بعضی هایشان هم دارند برای خودشان تست می‌کنند، می‌گویند: بخورند ببینیم چه می‌شود؟! بعد ببینیم خودمان بخوریم یا نخوریم!
بنابراین در تغذیه هیچ پزشک مدرنی نمی‌تواند بگوید این حرفی که داریم می‌گوییم غلط است؛ هر جنسی یا هر چیزی با نگاه دارنده یعنی سم. یک پزشک بیاورید که در خود آمریکا درس خوانده باشد و بگوید جمله شما غلط است. می‌گوید یک سری مشکلات ایجاد می‌کند ولی نگه دارنده است، بهداشتی است،
بهداشتی یعنی میکروب ندارد. میکروب ندارد ولی سم دارد، خاک ندارد، تمیز است ولی سم دارد. لذا در بحث تغذیه اسلامی استفاده از هر خوراکی که نگاه دارنده دارد یعنی تزریق سم به بدن یعنی همین بیماری قلبی که سنش دارد پایین می‌آید یعنی دیابت یعنی پوکی استخوان. اصلاً یکی از منشأهای بیماری‌ها این است،
بعد نگاه می‌کنیم می‌بینیم در طب اصیل خودشان اصلاً این چیزها را نمی‌خورند! فستفود می‌خواهد قارچ و گوشت باشد می‌خواهد هر چیزی دیگری که باشد فست فود یعنی بیماری. اصلا فلسفه فَستفود مریض کردن مسیحیان جهان بوده. دلیل اختراع فستفود این بوده است که مسیحیان را مریض کنند تا نسلشان کم بشود.
مهم‌ترین و ساده‌ترینش این است که از روغنی که برای سرخ کردن و گرم کردن استفاده می‌کنند سم صددرصد است، چون روغن را عوض نمی‌کنند. در یک روغن یک جنس را ده بار می‌خوابانند، سرد می‌شود و دوباره گرمش می‌کنند. هیچ پزشک مدرنی نیست که بگوید این روغن صددرصد سم نیست یعنی این روغن را جلوی گربه بگذاری یقیناً گربه رَم می‌کند.
۳مدل لوازم آرایشی داریم گران قیمت را از جنین مرده انسان درست می‌کنند! بالاترین قیمت برای این مدل است چون خیلی کم به دست میآورند. مدل متوسط از جمع آوری و عصاره کردن فاضلاب انسان و خوک و میمون و اُشتر بدست می‌آید. مدل ارزان قیمت هم از زغال سنگ و قطران گرفته میشود. این لوازم را از جنین و خوک گرفته اند نجس است! سم هم هست بعد خانم و جدیداً آقای ما به طور کامل این مواد را به پوست می‌مالد! می‌دانید که پوست یکی از منافذ جذب است. کجاها زده میشود روی لب و بالای پلک دقیقاً حساس‌ترین قسمت‌های وجود یعنی اصل سم را به خود مغز می‌رساند. بعد می‌گوید چرا سرطان زیاد شده! حداقل از کرم‌های ایرانی استفاده کنیم چون میدانیم در این کرم از مدفوع استفاده نشده است.
از آن طرف می‌بینیم که در مکتب یهود آرایش کردن زن مطلقاً حرام است اصلاً حق ندارد آرایش کند! آرایش‌های خیلی طبیعی دارند از کرم عسل و کرم جوانه گندم استفاده می‌کنند. خودشان در خانه ماسک‌های طبیعی با استفاده از میوه جات و غیره درست و استفاده می‌کنند.
قرص کلسیم خارجی اگر شیمیایی نباشد و خالص از استخوان گرفته باشند از چه استخوانی است استخوان خوک اسب گوسفند سگ از استخوان گوسفند بوده آیا حلال ذبح شده است؟ میگویند اثر خارجی اش بیشتر است اینکه این دارو اثرش بیشتر است، حلال یا حرام است؟ نجس یا پاک است؟
ویتامین های خارجی که تحت عنوان مکملها دارد میآید و روی آن نوشته شده ب۱۲، ب۱، ب۲ اینها را از چه گرفته اند؟!
حداقلش این است که اگر میخواهید شیمیایی مصرف کنید، ایرانی مصرف کنید، این داروها حرام خواری و نجس خواری است. قرصهای خارجی تحت عنوان ویتامین و کلسیم که وجود دارد اجازه نداریم استفاده کنیم چون نمیدانیم این کلسیم از کدام استخوان گرفته شده.
مگر استخوان گوسفندی که ذبح اسلامی نشده حلال است و میتوانی بخوری؟! بعد میگوید چرا اینطوری شده ام؟ چرا حرام خوار شده ام؟ چرا نمازهایم مشکل پیدا کرده؟ چرا احساس خوبی ندارم؟ چرا روحم سبک نیست؟غیر از نجسخواری سمخواری نفتخواری حرامخواری.
اینکه دستشویی در داخل آپارتمان ها است قدیم از آپارتمان خارج، آن طرف حیاط بود. بخاری که از چاه فاضلاب استنشاق میشود، در کل خانه نمیپیچید که الان مجبور بشویم سم دیگری تحت عنوان بوگیر بزنیم که بوی بد دستشویی را از بین ببریم یعنی دو سم مخلوط با هم میخوریم! سم فاضلاب به علاوه سم بوگیر!
یک زمانی ما بچه بودیم والدین اصلاً اجازه نمیدادند که دو سه متر نزدیکتر بنشینیم، می گفتند مانیتورش اشعه میزند و چشمت خراب میشود. امروزه تبلت را دست بچه سه ساله میدهیم و به صورتش میچسباند! نه پنج دقیقه نه ده دقیقه سه ساعت چهار ساعت پنج ساعت با همان امواج خوابش میبرد، بعد میگوید مغز جهان سوم رکود پیدا میکند!
جایگزینهای قطعی در بحث غذا داریم که حتی الامکان غذا را باید در خانه درست کنیم چون معلوم نیست در بیرون از خانه چه اتفاقی بیفتد. ثانیا،ً حتماً و حتماً باید به سنتهای ایرانی خودمان برگردیم و از غذاهای وارداتی صهیونیست سازِ فستفودی پرهیز کنیم و این فرهنگ با کلاس بودن فست فود را باید به سم بودن فست فود تبدیل کنیم.
برخی از فرزندان شما طبق قوانین قطعی پزشکی مدرن، فقط با یک بار فست فود خوردن ضرری در بدنشان ایجاد میشود که دیگر قابل رفع نیست! مثلاً میگوید آپاندیس و کلیه ی بچه ام مشکل پیدا کرده یا کبدش مشکلی پیدا کرده که سه سال است داریم درمان میکنیم. وقتی بررسی می کنند می بینیم یک بار تغذیه ناسالم استفاده کرده! چون بعضیها میگویند یک بار تفریحی میخوریم درحالیکه همین ماهی یک بار تفریحی شما فست فودها را رونق داده و غذاهای اصیل ایرانی خودمان را به انزوا برده است. اگر بتوانیم فست فودها را تحریم کنیم همه میدانند سم است هر جای جهان باشد میگوید این سم است. تعجبم که چرا ما اصرار داریم این سم را با کلاس جلوه بدهیم!
حتی الامکان از پنیر و ماست بدون نگه دارنده استفاده کنیم. البته بعضیها این قضیه را خیلی بزرگ میکنند، اینقدر خطرش را بزرگ جلوه میدهند که دیگر نمیشود زندگی کرد. من چنین اعتقادی ندارم،
بنده میگویم هر چقدر میتوانیم درصد سلامت زندگیمان را بالا ببریم ببریم، پنج درصد میتوانی پنج درصد بالا ببر. شصت درصد میتوانی، شصت درصد بالا ببر. واقعاً نمیتوانیم که دیگر فست فود نخوریم؟! می توانیم.
نمی توانیم از لوازم آرایش مخصوصاً لوازم آرایش وارداتی استفاده نکنیم نمیتوانیم! نگه دارنده کنسروی نخوریم؟
میتوانیم مثلاً آبمیوه طبیعی بخوریم. ممکن است ماست و پنیر گیرمان نیاید مجبوریم همین را بخوریم. نمی توانیم حتی الامکان از نانی سالم تر است استفاده کنیم؟ می توانیم. غیر از این باشد باید برای زندگی به روستا برویم.
نمی توانیم در دسترس بچه تبلت، لبتاپ و موبایل قرار ندهیم که مخ چشم مغز و قلبش آسیب نبیند؟! می توانیم، اگر نمی توانیم ساعتش را که میشود محدود کرد.
برای تمام لوازم آرایشی غذاها پوشاکی که در آنها سم وجود دارد مقابلش یک جایگزین گذاشته شده است.
ولی واقعاً برای نسل بعدی یک فکری کنید، برای پانزده ساله ها بیست ساله ها چهار ساله ها یک فکری بکنید. یک رونسانسی در نحوه و سبک زندگیتان در بحث تغذیه قرار بدهید و یک فرهنگ سازی کنید. در آشپزخانه پوشاک و در فضای خانه تان یک بررسی کنید، ببینید میتوانید تغییراتی بدهید یقیناً میشود در آشپزخانه بر مبنای طب اسلامی تغییراتی ایجاد کرد.
نقش نمک در زندگی بسیار مهم است، امام صادق(علیه‌السّلام) میفرمایند: اگر مردم میدانستند نمک چیست، تمام بیماری هایشان را با نمک درمان میکردند. امروز میگویند نمک را تحریم کنید! کدام نمک را تحریم کنیم؟ نمک ید دار غربی شما را از اول تحریم کرده ایم. مرحوم حضرت آیت الله بهجت(ره) میفرمودند. تا به حال نشده اول و آخر غذا نمک نخورم. کدام نمک نمک اسلامی سنتی و ایرانی. کابینت و یخچال هایمان را یک بار بررسی کنیم خیلی از چیزهایش را میشود تغییر داد. هیچ اتفاق فاجعه انگیزی هم در زندگی نمیافتد.
بعضی از کفشها مصنوعی است و پا را اذیت میکند میدانید که پا جزء مراکز خیلی ضربه پذیر بدن است و نقش ترموستات بدن را دارد. یک تخته یا پارچه خاص یک نمد در کفش میگذاری کل مشکلش حل میشود بعد این کار فرهنگ میشود.
بچه هایمان را به فرهنگ خوراک اسلامی خوراک و پوشاک سنتی عادت بدهیم و سعی کنیم زندگیمان را در این مسیر جلو ببریم.

۸ نفر این پست رو پسندیدن!

Print Friendly, PDF & Email • درباره ثنا

  به نام الله مهربان خدایی که با نهایت لطف و رحمتش زندگی بخشید و قطعه ای از پازل هستی قرارم داد امید که آنی بشوم که او دوست دارد. همو که راههای تازه و درهای پیروزی را با کلیدهای طلایی مهرش میگشاید و آدمی را با دوستی مهربانی تلاش در راهش و توکل به خود به موفقیتهای چشمگیر میرساند.لیلا غلامی هستم ساکن شهرستان دوست داشتنی و خوب جهرم نابینا لیسانس روانشناسی و در مسیر موفقیتم با تکیه بر خدای بزرگ که درسهایی به من داد که متوجه بشم بهترینم خودش هست و عالیترین زندگی برام در دست خودش و من هرچه از او درس میگیرم بیشتر از نعمت هاش و زندگی لذت میبرم.خدایی که با همه وجود فهمیدم اگر قدمی برداری و حرکتی کنی قدمهای پر برکتش رو برات بر خواهد داشت و اگر دریچه ای از سمت نور رو گشودی درهای رحمتش رو پیاپی به سمتت باز خواهد کرد.جستجوگر و حقیقت طلبم دغدغه های من روشن شدن حق نابودی باطل در همه ابعاد زندگی و علم و پیروزی حقیقت و راستیهاست.برخی فعالیتها علایق و افتخارات مهم:انتقال پیامهای مهم در جهت هدفی مهمتر.فعالیتهای قرآنی و فرهنگی مجازی و بیرونی.شناخت مبانی روانشناسی حقیقی مهدویت طب سنتی اسلامی و خودشناسی.استفاده از رسانه های جمعی منور کتابها و مقالات و برنامه های متنوع و مفید.و مهمتر اینکه یادگار شهیدم داییهایی که دوستان قدیمی و تازه من هستند آشنایانی مهربون و خانواده ای با درک هوادار و دلسوزی دارم و امامی که همه جا و همه وقت در نهایت محبت مرا میفهمد و اگر چشمهای زخم خورده از تیر خطاهای خود و بیگانه به سمتمان را از این آلودگی پاک کنیم میفهمیم که او و خاندان پاکش و کلام خدایش با تک تک ما چنینند...
  این نوشته در آشپزی, اخبار, اطلاع رسانی, اقتصادی, پزشکی و سلامت, حرفای خودمونی, درد دل, علمی, مذهبی, مطالب تاریخی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

  14 پاسخ به این صحبتهای حاجآقا انجوی نژاد رو لطفً همه بخونن

  1. محمد می‌گوید:

   سلام دوست عزیز. تشکر بابت مطلبی که گذاشته بودید. با خواندن این مطلب بیشتر اینگونه به نظر میرسد که حاج آقا تصمیم به تبلیغ مصرف داخلی داشته اند که بد هم نیست و من هم مخالف بدذاتی سهیونیزم نیستم اما نباید احساسات دینی مردم را با هر هدفی تحریک کرد یادمان باشد هرچیزی که گفته یا نوشته میشود را بشنویم و بخوانیم اما برای پذیرش آن با پیامبر درونی خودمان مشورت کنیم.

  2. ثنا می‌گوید:

   سلام بزرگوار ممنون از نظر و نقد شما بله حرفتون رو قبول دارم البته که درست میفرمایید ولی خوب من یا کسانی که این مطالب رو منتشر میکنن قصدمون اجبار دیگران به پذیرش یک باره این مسایل نیست هر چند حقیقت اونها رو میشه بهش رسید با همین قوه تعقلی که ازش سخن گفتید با تحقیق با یافتن منابع درست و با پرس و جو از خیلی جاها و یا کسانی که موید این واقعیات هستند
   ایشون هم خودشون فرد تحصیل کرده ایند و تحقیقات زیادی در این زمینه ها کردند که این یه بعدش هست هدف رو نمیشه با خوندن فقط این نوشته قضاوت کرد
   خودشونم یه جا گفته بودن هرکی میخواد بیشتر یا بهتر یا حقیقت رو بدونه بره سرچ کنه که من طی این چند سالی که جسته و گریخته درباره این موضوعات تحقیق میکنم با دیدن یه مطلب سعی میکنم سریع اونو کپی نکنم و بنوبه خودم و البته به لطف و قوه الهی میتونم تشخیص بدم که چه مطالبی و توسط چه افرادی درسته البته در حد مسایل و نیازهایی که توی جامعه ای که باهاش مرتبطم باهاشون برخورد دارم
   بعضی مسایل هستند که باید گفته بشه تا مردم به خودشون بیان و صد البته که با رسول بیرونی و درونیشون از طرف خدا مشورت کنن اما چون خیلی دیر میشه یا خیلی ثقیل میشه یا جای تاسف پیش میاد ممکنه با زبون تلخ یا حرفهایی گیج کننده بیان بشه و من همه شما رو درک میکنم چون خودم این مراحل رو گذروندم و الان عزمم برای ترویج فرهنگ سلامت خودمون روز بروز بیشتر میشه

  3. سعید پناهی سعید پناهی می‌گوید:

   سلام.
   ثنا خانوم ممنون.
   حرف نمیزنم که شر نشه خخخ.
   در کل سپاس.

  4. ثنا می‌گوید:

   سلام خواهش میشه متشکر عجب خوب دیدگاه برا حرف زدنه دیگه شمام مدیرین و منم به شر دامن نمیزنم آیا میخواید چی بگید خونسردی تون رو حفظ بفرمایید منطقی بخونیدش حله

  5. مهدی ترخانه می‌گوید:

   سلام , با بخشی از نظر های شما موافقم , و تشکر میکنم .
   اما این آقای محقق چرا مثل رادیو و تلویزیون ملی فقط اخبار بیرون از مملکت رو پوشش میدند , خوبه که کمی دور و بر خودشون رو هم نگاهی بیندازند , ایشون با کمی دقت خواهند دید مادرانی که برای نیازهای مالی شون , فرزندان نوزاد خود رو به فروش میگذارند تا کمی از همین شیر و پنیر غیر بهداشتی رو مصرف کنند تا زنده بمونند ,
   چرا فرافکنی کنیم و سازمان بهداشت جهانی رو نقد میکنند , کمی نزدیک تر میتونن اخبار وزارت بهداشت خودمون رو دنبال کنند تا افشا بشه که طبق اعلام رسمی خوداین وزارت خونه , ۱۷ شرکت تولید کننده آبلیمو که هنوز هم در حال تولید هستند , چه شده که در لیست خرید خودشون حتی یک عدد لیمو ترش رو هم نداشتند و به خورد این ملت مسلمان , اسید سولفوریک و رنگ میدادند و هیچ کس هم اعتراضی نداشت .
   راستی از شیر فرمودند , هموطنان من که میشناسمشان , در صورت قدرت خرید شیر دارای مواد نگهدارنده , روغن پالم رو هم میبایست مصرف بفرمایند و بقیه ماجرا که طولانی خواهد شد .
   از قدیم گفته اند چراغی که به خانه رواست , به مسجد حرام است . اگر بخواهیم اشکالات خارجی ها رو بگیم , فکر نمیکنیم که از مشکلات خودمون دور میشیم و یک نوع فرافکنی هستش ؟
   ببخشید من به سخنان ایشون رویکرد داشتم و خیلی از اونها رو هم میپسندم ولی بهتر و شایسته تر میبینم که به مشکلات هموطنان خودم بپردازم و نه اینکه دیگر کشورها رو متهم کنم تا مردم از موضوع اصلی و معضلات خودشون که جوابی براش نیست دور بمونند .
   با تشکر از سرکار خانم سنا

   • ثنا می‌گوید:

    سلام جناب ترخانه ممنون از نظر شما
    از کجا معلوم داخلیها رو هم نقد نکرده باشن ما که همه حرفاشونو گوش ندادیم
    من بخاطر اینکه مطلب طولانی نشه فقط بخشیش رو گذاشتم جلساتش متعدد بوده
    اصلً همین نقد سهیونیسم یه جورایی نقد داخلیها هم هست
    چون همینها که فرمودین متاسفانه دارن از اونا تقلید میکنن حالا به دلایلی اما آخه تا کی فریب تا کی تبلیغات مسخره و زشتی که تو تلویزیون هی داره پخش میشه تا کی افزایش این همه بیماری با وجود این همه بیمارستان و پزشک که سرطانیها با شیمیدرمانی بدتر میمیرن که اگه مبنای پزشکی ما فرهنگ اسلامی ایرانی خودمون بود وضع این نبود حتی با خودکفایی درآمدزایی هم در کشور میشد
    اینایی که شما گفتید در واقع همین حرفای ماست منتها جنبه خطرناک تر قضیه هست که شاید بخاطر شرایطی مطرحش نکردن یا جاهای دیگه گفتن البته مرحله به مرحله شاید زمان مناسبش باید برسه که امیدوارم وقتش رسیده باشه و این ظالمین رسوا بشن به حق علی
    اشکالات خارجیها برا این باید گفته بشه که اصل ماجراست و ریشه قضیه تا بقیه چیزا رو هم بعدش بشه فهمید
    اگه ندونیم قضیه از کجا آب میخوره که نمیتونیم عمیقً مشکلات مون رو حل کنیم
    وقتی بفهمیم هدف یهود چیه هر کسی هم که در جهت اونها در کشور مون حرکت کنه رو مستدل تر میتونیم متهم کنیم

  6. ali.gentleman می‌گوید:

   درود مرسی از شما بخاطر این پست واقعا متفاوت ‏

  7. رضا نظری رضا نظری می‌گوید:

   درود
   من کاری با اسرائیل و این داستانا ندارم
   برید سخنرانی های دکتر روازاده رو بگوشید. ی جاهایی حرفاش کاملا درسته .. حتما پیشنهاد میکنم بگوشید

  8. ثنا می‌گوید:

   درود درسته
   اگه من اونا رو آپلود کنم بذارم دیگه اوضاعی میشه ها
   هر چند حقیقت داره خوب ولی هر حقیقتی با مخالفتهای زیادی حالا به دلایلی مواجه میشه
   پیامبرانم که میومدن عده زیادی باهاشون مخالفت یا بدرفتاری میکردن دیگه چه برسه اینا

  9. بهنام نصیری بهنام نصیری می‌گوید:

   سلام
   گاهی باید نشست و نگفت، تا گفته ها، به نگفته هایتان رهنمون شوند.
   به نظر من اگه ما بتونیم مباحث سیاسیمون رو از مباحث علمی جدا کنیم، همه چی درست میشه.
   با اینکه من با این نوشته موافقم، اما حرف اصلیمو نمیزنم.
   چون فضای انتقاد تو فضای مجازی جامعه نابینایی خیلی بسته هست. اگه بخوام حرفی بزنم، به ضد انقلاب و نامسلمان متهم میشم.نه از طرف ثنا خانم ها! ایشون واقعا انتقاد پذیر هستند و اهل بحث علمی!
   اما امان از یه عده
   بیخیال

  10. ثنا می‌گوید:

   سلام هر چند با تاخیر اما به هر حال ممنون از دیدگاه شما و به امید اینکه بزودی هنه چیز بخصوص در کشورهای اسلامی درست بشه و بتونیم حرفهامون رو زده و نتایجی که حقمونه رو بگیریم

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green