فعال کردن سرویس پیام صوتی تلفن همراه


- 895 بازدید

سلام مجدد به همگی.

من قبلا از این سرویسها استفاده میکردم.

اون وقتها که اسکایپ را نداشتم و سیل تماسام زیاد بودن. بخونین و اگر دوست داشتین استفاده کنین.

فقط like با کامنت یادتون نره.

فعالسازی سرویس

مشترکین سیم کارت دایمی به دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه و ارائه مدارک لازم ( اصل و تصویر کارت ملی ، آخرین فبض پرداختی) اقدام نمایند ، پس از فعالسازی سرویس مشترکین می توانند با انجام تنظیمات(مطابق جدول) برروی گوشی از این سرویس استفاده نمایند . دریافت پیام صوتی از مخاطب برای دارنده سرویس هزنیه ای در بر نداشته لیکن شنیدن پیام دارای هزینه معادل هزینه تماس شهری خواهد بود.

 

 

ویژگیهای پیامگیر صوتی همراه اول

· شمامی توانید با استفاده از روش های فوق، پیامگیر صوتی خود را در حالت عدم پاسخگویی به تماس (No-answer)فعال نمایید.به این ترتیب درصورت عدم پاسخگویی، تماس های دریافتی شما به شماره ۰۹۹۱۲ انتقال می یابند.

· درصورتیکه فرد تماس گیرنده پس از اتصال به پیامگیر صوتی، برایتان پیام گذاشت. پیامکی از سرشماره۰۹۹۱۲ارسال شده و وجود پیام صوتی جدید را به شما اطلاع می دهد.

· درصورتیکه فرد تماس گیرنده پس از اتصال به پیامگیر صوتی پیامی نگذارد. پیامکی از سرشماره ۱۰۰۸۲ برایتان ارسال شده و وجود یک تماس بی پاسخ را به شما اطلاع می دهد.

· شما می توانید از خط خود با شماره ۰۹۹۱۲ تماس گرفته و پیام های جدید خود را شنیده و یا پیام های خود را مدیریت نمایید.

· درصورتیکه به سیم کارت خود دسترسی نداشته باشید، می توانید با استفاده از سایر خطوط همراه اول با شماره ۰۹۹۱۳ تماس گرفته و پس از وارد نمودن کلمه عبور، پیام های صوتی خود را دریافت کنید.

طریقه استفاده از سرویس

۱. اعمال تنظیمات

مشترکین پس از فعالسازی سرویس ، باید وارد منوی تنظیمات گوشی ، انتقال تماسها شده و یک یا چند حالت زیر را انتخاب و شماره ۰۹۹۱۲ را وارد نمایند.

 

انتقال همه تماسها به صندوق صوتی

کد میانبر برای فعالسازی انتقال تمام تماسها **۲۱*۰۹۹۱۲#ok

 

کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تمام تماسها ##۲۱#ok

کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۲۱#ok

انتقال تماسها در زمان اشغال بودن به صندوق صوتی

کد میانبر برای فعالسازیانتقال تماس ها در زمان اشغال بودن **۶۷*۰۹۹۱۲#OK

 

کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تماس در زمان اشغال بودن **۶۷*۰۹۹۱۲#ok

 

کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۷#ok

 

انتقال تماسها در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن گوشی به صندوق صوتی

کد میانبر برای فعالسازی انتقال تماس ها در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن **۶۲*۰۹۹۱۲#ok

کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تماس در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن ##۶۲#ok

کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۲#ok

 

 

 

انتقال تماسها در زمانیکه مشترک پاسخگو نمی باشد به صندوق صوتی

کد میانبر برای فعالسازی انتقال تماس ها در زمان عدم پاسخ به صندوق صوتی **۶۱*۰۹۹۱۲#ok

 

کد میانبر برای غیرفعالسازی انتقال تماس ها در زمان عدم پاسخ به صندوق صوتی ##۶۱#ok

 

کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۱#ok

 

 

 

 

فعالسازی سرویس انتقال برای تمام مکالمات :

 

(Sony Ericsson):Setting→calls→divert calls→Voicecalls→انتخاب حالت → Activate →۰۹۹۱۲→ok

(Samsung):Setting→Application→Setting→call→Voice→calls→Call→diverting→انتخاب حالت →Activate→۰۹۹۱۲→ok

(Nokia): setting→Phone selt→Phone → Call divert →انتخاب حالت →Active→۰۹۹۱۲→ok

۲. مشترکین درصورت تماس برای اولین بار با شماره ۰۹۹۱۲ می توانند نسبت به تنظیمات زیر اقدام نمایند.

– فعالسازی و غیرفعالسازی کلمه عبور

– تعویض پیام خوش آمد گویی

– انتخاب زبان

۳. مشترکین می توانند پس از دریافت پیام کوتاه مبنی بر انتقال تماس دریافتی به صندوق صوتی از تلفن همراه خود با شماره ۰۹۹۱۲ و یا از طریق تلفن همراه دیگر در صورت تماس با شماره ۰۹۹۱۳ ( وارد نمودن کلمه عبور )، پیام صوتی خود را بشنوند.

۴. مشترکین می توانند پیام صوتی، از تلفن همراه خود (تماس با شماره ۰۹۹۱۲) و تلفن همراه دیگر (تماس با شماره ۰۹۹۱۳ و وارد نمودن کلمه عبور ) ارسال نمایند.

نکته :

۱.درصورتیکه مشترک نسبت به فعالسازی رمز عبور اقدام نموده باشد در هنگام تماس با ۰۹۹۱۲ باید برای شنیدن و ارسال پیام صوتی رمز عبور را وارد نمایند.

۲.مشترکین درصورت تماس از تلفن همراه دیگری (*******۰۹۱) با شماره ۰۹۹۱۳ پس از وارد نمودن کلمه عبور امکان دسترسی به صندوق صوتی و شنیدن پیام صوتی دریافتی و ارسال پیام را خواهند داشت .

 

با ارسال دستور #۲۴۱*۱۱۱* از طریق سامانه جامع خدمات همراه اول، می توان به سرویس پیامگیر صوتی دسترسی پیدا کرد.

با اولین تماس با ۰۹۹۱۲،می توان نسبت به فعال سازی و غیرفعال سازی کلمه عبور، تعویض پیام خوشامدگویی و انتخاب زبان اقدام کرد.

مشترکین میتوانند پس از دریافت پیام کوتاه مبنی بر انتقال تماس،ازتلفن همراه خود باشماره ۰۹۹۱۲ ویا با دانستن رمز عبور از تلفن همراه دیگر با شماره ۰۹۹۱۳ تماس گرفته و از پیام صوتی خود مطلع شوند.

دریافت پیام صوتی رایگان و شنیدن پیام صوتی هزینه ای برابر ۵۹۹ ریال در دقیقه دارد.

——————————————————————————–

 

فعال و غیر فعال کردن پیام گیر صوتی ایرانسل

به جای استفاده از سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده که تنها لیستی از شماره های تماس گیرندگان را در اختیار شما قرار می دهد، می توانید با فعال نمودن سرویس پیام گیر صوتی اختصاصی خود در مواقعی که در دسترس نیستند، پیام های گفتاری تماس گیرندگان را دریافت کنید.

سرویس پیامگیر صوتی قابلیت ذخیره ۳۰ پیام ۱۲۰ ثانیه ای را دارد.

مدت باقیماندن پیام ها در پیام گیر صوتی به شکل زیر است:

پیام هایی که شنیده نشده باشند تا ۲ روز؛

پیام هایی که شنیده شده و ذخیره نشده باشند تا ۷ روز؛

پیام هایی که شنیده شده و ذخیره شده باشند تا ۷ روز در پیام گیر باقی می مانند.

 

چگونه سرویس پیام گیر صوتی خود را فعال کنید؟

شما می توانید در هر زمان با شماره گیری کد های دستوری زیر پیام گیر صوتی خود را فعال کنید:

سیم کارت اعتباری:

*۱۴۰*۳*۱*۱#

سیم کارت دائمی:

*۱۳۰*۳*۱*۱#

از آن به بعد هر زمان که خارج از محدوده پوشش شبکه ام تی ان ایرانسل بوده و یا تلفن همراهتان را خاموش کرده باشید، سیستم پیام های گفتاری تماس گیرندگان را ضبط خواهد کرد.

 

 

چگونه سرویس پیام گیر صوتی خود راغیر فعال کنید؟

شما می توانید در هر زمان با شماره گیری کد های دستوری زیر پیام گیر صوتی خود را غیر فعال کنید:

 

سیم کارت اعتباری:

*۱۴۰*۳*۱*۴#

سیم کارت دائمی:

*۱۳۰*۳*۱*۴#

 

 

چگونه به پیامهای خود گوش دهید؟

شما می توانید با شماره ۷۱۰ تماس بگیرید تا از طریق تلفن همراهتان به پیام های گفتاری ضبط شده گوش دهید.

نکته: درصورت انتقال تماس هایتان به پیام گیر صوتی و یا سرویس ذخیره شماره تماس گیرنده، دیگر نمی توانید آنها را به یک شماره دیگر منتقل نمایید.

 

 

هزینه تماسها:

تماس گیرندگان برای استفاده از سرویس پیام گیر صوتی شما هزینه پرداخت می کنند. شما برای دریافت پیام های صوتی تان از خط ام تی ان ایرانسل خود هزینه ای نمی پردازید.

برای انتقال تماس تنها می توان یک شماره دیگر و یا سرویس “ذخیره شماره تماس گیرنده” را انتخاب نمود. به عبارت دیگر انتقال به هر دو گزینه به صورت همزمان امکانپذیر نمی باشد.

یک نفر این پست رو پسندیده!

Print Friendly, PDF & Email • سعید پناهی

  درباره سعید پناهی

  با سلام. بنده سعید پناهی هستم. متولد 9 اسفند سال 1375. از علایقم میتونم بگم به اینترنت, مبایل, موزیک, بازیهای نابینایی,گوش کردن به رادیو و نمایش رادیویی و و و خعععععیلی چیزهای دیگه اشاره کنم. کلا با همه چی حال میکنم. رفیق بازم, و رفیقهای ثمیمی را بیشتر از داداشهای نداشتم, دوست دارم. زاده ی استان زنجانم و از 1 سالگی در کرج یا همون استان البرز زندگی میکنم. در حال تحصیل در مقتع کارشناسی علوم تربیتی هستم. عاشق مطالعه صفحات اینترنتی هستم. پیگیر اخبار علم و فناوری هستم. به علاوه که در اسکایپ هستم, تو واتساپ و تلگرام و اینستا هم هستم. خخخ. کلا مسنجر بازم. فکر کنم هدفم کلا از اندروید خریدن همین بوده. اردیبهشت 92 با ی n73 وارد دنیای نت شدم. و اون وقتها 3g و این حرفا نبود با gprs آهنگ دانلود میکردم. بعد توسط معرفی یکی از دوستانم با سایتهای نابینایی آشنا شدم. بعد مهر ماه بود که دیگه ماهور خریدم, باورتون نمیشه من تا مهر 92 هنوز صفحهخان فارسی نداشتم. با این که از سال 83 پای کامپیوتر بودم. میدونین چرا؟ چون اون وقتها نت نمیرفتم. بعد از مهر ماهم اسکایپ نصب کردم و کم کم همه را add کردم و با همه آشنا شدم. عاشق گفت و گو تو اسکایپ بصورت صوتی هستم. کمو بیش چت هم دوست دارم. بعد اوایل آذر ماه بود که تصمیم گرفتم ی سایت بزنم, اول چنتا بلاگ تست کردم, خوشم نیومد. بعد کم کم بسرم زد, برم رو وردپرس. بعد به کمک آقای سعید درفشیان اینجارو بنا کردیم. روز 17 آذر 1392 بود که اینجارو بنا کردیم. اون وقتها زیاد اینجا کسی نمیومد. بعد دوستان کم کم با اینجا آشنا شدن. و الان هم که دیگه ی خانواده ی بزرگ شدیم به نام, شب روشن. اینجا ی سریها بهم مدیر ارشد هم میگن. اما خودم قبول ندارم. ی نو گرداننده میشه اسممو گذاشت. بیخودی هندونه تو پاچمون میکنن ههه. من تقریبن 10 درصد بینایی دارم. و از خط بریل استفاده میکنم. فقط 5 سال ابتدایی را در مدرسه ی پویا مخصوص نابیناها و کم بیناها درس خوندم. بعدش دیگه بصورت تلفیقی در مدرسه ی عادی مشغول به تحصیل شدم. راستی یادم داشت میرفت, جهت تماس با من میتونین از راه های زیر استفاده کنین. ایمیل: saeedpanahi2200@gmail.com اسکایپ: saeed-panahi تلگرام: https://telegram.me/sp1000 اینستاگرام: https://www.instagram.com/saeed10055/ خوشباشید.
  این نوشته در آموزش, تلفن همراه ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green