هر هفته یک معما. طرحی که مجددا برگذار میشه.

سلام دوستان.
امیدوارم خوب باشید.
همونطور که میدونید ما مدتی قبل طرح هر هفته یک معما رو برگذار کردیم.

همونطور که میدونید آخرین معما رو مرحوم آقای کیانی مطرح کردند اما دیگه نشد جواب و برنده رو اعلام کنند.
به همین خاطر من مجددا اعلام میکنم طرح هر هفته یک معما با قوانین قبلی با این تفاوت که به جای چهارشنبه معما یکشنبه جواب, جمعه معما و طرح میشه و سه شنبه برنده و جواب اعلام میشند.
و اما اولین معما از دور دوم هر هفته یک معما.
این معما با بقیه فرق داره یعنی شما با اعداد سر و کار دارید.
معمای المپیادی: مجموع ۹ عدد؛ مجموع ۱۰ عدد!
کوچکترین عدد طبیعی که بتوان هم آن را بصورت مجموع ۹ عدد طبیعی متوالی نوشت و هم به صورت مجموع ۱۰ عدد طبیعی متوالی، چند است؟
الف) ۴۵
ب) ۵۵
ج) ۱۰۰
د) ۱۳۵
ه) ۴۹۵
↓↓↓↓
ببینیم کی باهوشتره.
فعلا تا سه شنبه خدانگهدار.
بیایید و جواب بدید.
فعلا بای.

درباره میلاد نصرتی

بنا به گفته شناسنامه و اطرافیان و بابا و مامان, در هشتمین روز از سومین ماه 1376 ُمین بهار در اردبیل دیده به جهان گشودم. پینوشت: یعنی متولد پنجشنبه هشت خرداد 1376 اردبیل هستم. اسمم هم که این بالا زده میلاد نصرتی. دانشجوی رشته تاریخ از دانشگاه سراسری محقق اردبیلی هستم. سه ساله تو فضای مجازی روزگار میگذرونیم و اخلاقیاتمونم سعی میکنیم با طرف مقابل جور دربیاد. از خصوصیات اخلاقیم هم اینا هستند. در جایی که باید شاد باشیم شاد, در مکانی که باید جدی بود جدی هستم(البته بهم نمیاد جدیت) اگر کسی دنبال دوستی با من باشه ردش نمیکنم اما زمانه بهم آموخته که کبوتر با کبوتر باز با باز. اگر چیزی یا کسی باعث عصبانیتم بشه معمولا عصبانیتم رو کنترل میکنم اما خدا نیاره اون روزی رو که نتونم کنترلش کنم. پینوشت: فعلا تو فضای مجازی این اتفاق نیفتاده میباشد. در هر موضوعی هم که فکرش رو بکنید مطالعه و تحقیق داشتم. از علوم غریبه بگییییییر تا تاثیر انسان بر محیط و الی آخر. بچه درس خون میباشم و با معدلی دور و بر 17 دیپلم و پیشدانشگاهی رو قبول شدم و در کنکور هم رتبم 3158 شد. به خیلی چیزا علاقه دارم ولی نمیگم خخخخخخخ. آخه هرکی میاد اینجا ی چیزی بنویسه میگه خوب به موسیقی و کامپیوتر علاقه دارم اما بذار بگم. من فقط علاقه دارم بدونم و همین. شاید به همین خاطر هست که در خیلی موارد مطالعه میکنم. کامپیوتر و گوشی هم که اونقدری بلدیم که اگه یکی مشکلی داشت در صدد حلش بر بیاییم. در ساخت کلیپ صوتی و به اصطلاح همون میکس مسترینگ هم حرفی برای گفتن دارم و آماده همکاری با دوستان هستم. دیگه همین دیگه اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم
این نوشته در اطلاع رسانی, اینترنت, حرفای خودمونی, دسته‌بندی نشده, سرگرمی, علمی, گفت و گو, مسائل مربوط به نابینایان عزیز, مسابقه ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 دیدگاه دربارهٔ «هر هفته یک معما. طرحی که مجددا برگذار میشه.»

 1. بهنام نصیری می‌گوید:

  خب من که تکلیفم معلومه
  ریاضیات: ۰
  از سایر یابندگان تقاضا میشود که با این شماره تماس بگیرند
  چی گفتم

 2. ali.gentleman می‌گوید:

  سلام خیلی خوبه لطفا وقتشو بیشتر کنید خخخ منم شانسی میگم ب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *