برگزاری مجمع عمومی انجمن روشن بین اصفهان و انتخابات هیئت مدیره و بازرس

به نام یزدان پاک.
در راستای عمل به قانون و در جهت احترام به حق مسلم تمامی نابینایان در حضور در صحنه های اجرایی مربوط به جامعه نابینایی و به منظور استفاده از توانمندی تمامی نابینایان مستعد و علاقهمند به فعالیتهای اجتماعی و مدنی، مجمع عمومی انجمن روشن بین اصفهان روز یکشنبه ۲۲ مردادماه سال جاری، از ساعت ۱۶ بعد از ظهر در سالن اجتماعات مجتمع خدمات بهزیستی شهدای هفتم تیر اصفهان واقع در اصفهان، چهار راه آبشار، ابتدای خیابان آبشار دوم، مجتمع خدمات بهزیستی شهدای هفتم تیر اصفهان برگزار خواهد گردید.

در این جلسه علاوه بر ارائه گزارش عملکرد انجمن روشن بین اصفهان در طول دو سال گذشته، هیات مدیره و بازرسین این انجمن از طریق برگزاری انتخابات آزاد، مبتنی بر اصول و زوابط موجود در اساسنامه انجمن در راستای تداوم فعالیتهای این انجمن تعیین خواهد شد.
طول مدت فعالیت اعضای هیات مدیره دو سال و طول مدت فعالیت بازرس، یک سال می باشد.
لازم به ذکر است، انجمن روشن بین اصفهان دارای مجوز رسمی فعالیت از سوی استانداری اصفهان می باشد.
به موجب اساسنامه این انجمن که به امضا و تایید هیات مؤسس و نهادهای ذیربط رسیده است، هیات مدیره متشکل از پنج نفر، (رئیس هیات مدیره، مدیر عامل، نایب رئیس هیات مدیره، خزانه دار و دبیر جلسات) میباشد که میبایست، از طریق انتخابات مجمع عمومی هر دو سال یک بار تعیین شوند.
همچنین جهت رعایت موارد احتیاط دو نفر نیز در انتخابات به عنوان اعضای علی البدلل انتخاب می شوند تا بتوانند، در صورت نیاز جایگزین اعضای هیات مدیره گردند.
به علاوه به منظور نظارت بر فعالیت های هیات مدیره و ارائه گزارش پیرامون تطابق عملکرد اعضای هیات مدیره با اساسنامه انجمن، در انتخاباتی جداگانه باید یک نفر بازرس اصلی و دو نفر بازرس علی البدل به منظور جایگزینی با بازرس اصلی در مواقع لزوم، انتخاب گردند.
بدین وسیله از تمامی دوستان به منظور شرکت در این انتخابات دعوت به عمل می آوریم.
آن دسته از دوستان که مایل به نامزدی در انتخابات هیات مدیره و یا در انتخابات بازرس هستند باید حتما تا تاریخ جمعه ۲۰ مرداد، جهت هماهنگیهای مربوطه با آقای عباس هاشمی از طریق شماره تلفن ۰۹۳۸۵۸۴۴۹۱۱ تماس بگیرند.
در پایان ذکر یک نکته را بر خود لازم می دانیم. در حال حاضر انجمن روشن بین اصفهان دارای فعالیتهای متعدد در حیطه های مختلف مربوط به نابینایان است، لذا خواهشمند است، کسانی جهت نامزدی در انتخابات هیات مدیره و انتخابات بازرس اقدام نمایند که ضمن برخورداری از اطلاعات کافی پیرامون فعالیت های اداری و مسائل، استعدادها و نیازهای نابینایان، از وقت و زمان کافی جهت حضور در جلسات و فعالیتهای این انجمن نیز برخوردار باشند.
انجمن روشنبین اصفهان نیازمند یاری و مشارکت تمامی شما دوستان خردمند و نو اندیش است. انتخابات این انجمن فرصتیست مناسب، برای تمامی دوستان آگاه و علاقهمند به شرکت در فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و مدنی مربوط به نابینایان شهر، استان و کشور عزیزمان.
حق یار و نگهدار تمامی شما دوستان عزیز.

درباره انجمن روشن بین اصفهان

هیئت مدیره کنونی انجمن روشنبین متشکل از پنج عضو اصلی و یک بازرس می باشد. جهت تماس با مدیر عامل این انجمن علیرضا حیدری با شماره 09138099369و جهت تماس با رئیس هیئت مدیره محمد جواد خادمی 09132944814تماس حاصل فرمایید.
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, مسائل مربوط به نابینایان عزیز ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 دیدگاه دربارهٔ «برگزاری مجمع عمومی انجمن روشن بین اصفهان و انتخابات هیئت مدیره و بازرس»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *