دانلود آپدیت برنامه ی سایت کلبه ی شعر همراه با آموزش برای اندروید

سَََََََََََََََََََََََلاااااااااااااااااام خدمت شب روشنی های عزیز!
خوبید? خوشید? خوش میگذره?
من نیستم خخخخخخ خب دوستان میدونید امروز چرا اومدم خدمتتون?

خب از عنوان پست معلومه این پست مخصوص سایت کلبه ی شعر هست.
این پست برای این زده شده که دوستانی که براشون یه خورده سخته کار با سایت کلبه ی شعر ما اومدیم سایت کلبه ی شعر رو به صورت برنامه ی اندرویدی در آوردیم که روی گوشیتون نصب کنید و از تمامه امکانات سایت کلبه ی شعر استفاده کنید.
ضحمت طراحی این برنامه هم حسین مهدوی عزیز به دوش کشیده , راستی یه چیز دیگه هم بگم قبلا یه پست زدم برای برنامه ی سایت کلبه ی شعر ولی الان آپدیت شده شما اگر برنامه ی قبلی رو نصب کنید باهاش کار کنید بعد این برنامه رو نصب کنید کاملا فرق میکنه امکانات جدید به برنامه و سایت اضافه شده و یه چیز دیگه هم هست این برنامه آموزش کاملش هم ضبط شده به دست حسین مهدوی گل, ولی دوستان این آموزش فقط برای سایت کلبه ی شعر نیست برای همه ی سایت های ورد پرس به کار میره این آموزش همه چیز رو توضیح داده یه بخش از برنامه رو جا نزاشته خلاصه آموزش حسین خودتون میدونید چقدر دقیق آموزش میده رااااااااااااااستی یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم این پست هم در سایت کلبه ی شعر هم منتشر شده و میتونید برید از اونجا هم دانلود کنید نظر یادتون نره تو هر دو پست هااااااااااااااااا خب دیگه خیلی خیلی زیاااااد حرف زدم بریم سراغ لینک های دانلود که خیلی مهمه.
اولین لینک رو تقدیمتون میکنم اولین لینک لینک آموزش هست که هجمش هدود ۱۳۰ مگ هست, چقدر زیااااااااد! خخخخخخ ترسیدید خب زیاده چون کامل و دقیق هست هجمش زیاده تو یه ترک ضبط شده ولی خدایی خستمون کرد خب من هر چی سعی میکنم کم حرف بزنم نمیشه خخخخخخخخخخخخخ خب جدی جدی بریم سراغ لینک دانلود اینم لینک آموزش دانلود از اینجا
خب خب این لینک آموزش بود خود برنامه کمتر از ۱ مگ هست که شما میتونید از اینجا دانلود کنید
وااااااااااااااااااای آخیش تموم شد این لینک ها در سرور سایت کلبه ی شعر آپلود شده و باز هم میگم پستش هم تو سایت کلبه ی شعر هست خب اینجا یه چیزی یادم رفت در اینجا از بهترین دوستم حسین مهدوی تشکر میکنم که هم ضحمت ساخت برنامه و هم ضحمت آموزش برنامه رو ضبط کرده ولی جدی هر چند هجم آموزش زیاده ولی می تارضه به دانلودش خب دوستان تا پستی دیگه همتون رو به خدا میسپارم .

درباره سجاد رشیدی

بنام خدا سلام. من سجاد رشیدی هستم، نوزده ساله از شهر نورآباد استان لرستان. نابینا هستم و به شعر علاقه دارم و شعر هم میگم. مدت زیادی در کرمانشاه زندگی کردم و برای همین بعضی از اشعارم با لهجه ی کرمانشاهی هست. امیدوارم دوست خوبی برای شما باشم.دوستان راهه ارتباط با من: 09184735597 موفق باشید.
این نوشته در آموزش, اخبار, اطلاع رسانی, اندروید, اینترنت, تلفن همراه, حرفای خودمونی, دانلود, سرگرمی, صوتی, فناوری اطلاعات, گفت و گو, مسائل مربوط به نابینایان عزیز, معرفی, نرم افزار ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

9 دیدگاه دربارهٔ «دانلود آپدیت برنامه ی سایت کلبه ی شعر همراه با آموزش برای اندروید»

 1. حسین مهدوی می‌گوید:

  سلام سلام خدمت دوستان گلم در سایت شب روشن ممنونم از داش سجاد گل که منو شرمنده کرد و اسم منو نوشته داخل پستش موفق باشید

 2. محمدرضا میری می‌گوید:

  سلام داداشیااای گلم خوبید؟ امیدوارم تو سایت تون موفق باشید با تشکر

 3. حسین مهدوی می‌گوید:

  سلام ممد جان مرسی داداش که هستی موفق باشی

 4. سجاد رشیدی می‌گوید:

  سلام داداش خواهش میکنم

 5. حسین مهدوی می‌گوید:

  سلام سید جان مرسی که هستی موفق باشی

 6. مهدی عزیززاده می‌گوید:

  سلام بر ۲رفیق همراه و همدل, سجاد رشیدی و حسین مهدوی, آقا دستتون درست و کارتون هم عالیه اما یه نکته, فکر نمیکنید واقعاً حجم آموزش واقعاً برا مخاطبینی که حداقل از اینترنت حجمی و با سرعت کم استفاده میکنند زیاده؟ من منکر زحمات شما نیستم, میدونم ضبط کردن یه آموزش حتی چند دقیقه ای هم خیلی هست چه برسه به چند ساعت, اما شما میتونستید به نظرم, اولاً که بجای اینکه همه آموزش رو در یه ترک ارائه بدید اون رو بدون هیچ عجله ای به چند فایل و چند عنوان تقسیم میکردید بعد منتشر میکردید, ثانیاً میشد فرمت فایلها رو مثلاً روی MP3 80 یا ۶۴KVPS تنظیم میکردید تا حجمش کاسته بشه و مخاطبین راحت دانلود و استفاده بکنند.
  البته کم کردن فرمت فایل تا سقف ۶۴ هیچ لطمه ای به کیفیت فایل نمیزنه اما از این پایینتر دیگه یواش یواش کیفیت رو میاره پایین و طبیعی هم هست که هرچی دیتریت پایینتر بیاد کیفیت کاسته میشه.
  صادقانه بگم من دانلود نکردم, چون اول که بلدم و ثانیاً هم خدایی حجمش زیاده. حتی اینقدر حجم زیاد اگه بخایید تو سرور سایت آپلود کنید حجم زیادی اشغال میکنه در حالی که شما میتونید با کم و تقسیم کردن فایل, هم در حجم صرفه جویی کنی, هم دسترسی به آموزشها رو برا مخاطبت بهتر کنی.
  به هر جهت دست شما از بابت زحمتی که کشیدید درد نکنه.

 7. حسین مهدوی می‌گوید:

  سلام خدمت داش مهدی گل مهدی جان حرفت کاملا منطقی هست و کاملا با کامنتت لایک میدم ولی خب اتفاقیه که افتاده به بزرگواری خودتون ببخشید ولی چون آموزش کامل و دقیق هست هجمش زیاد بود من خودم هم خسته شدم چون تو یه تِرَک خیلی سخته ۱۳۰ مگ آموزش بدی اونم آموزش در وِب حالا خودتون بهتر میدونید آموزش در وِب سخت تر از آموزش برنامه هاست میدونم که کامل متوجه ی حرفم میشی موفق باشی عزیز سلام بر ۲رفیق همراه و همدل, سجاد رشیدی و حسین مهدوی, آقا دستتون درست و کارتون هم عالیه اما یه نکته, فکر نمیکنید واقعاً حجم آموزش واقعاً برا مخاطبینی که حداقل از اینترنت حجمی و با سرعت کم استفاده میکنند زیاده؟ من منکر زحمات شما نیستم, میدونم ضبط کردن یه آموزش حتی چند دقیقه ای هم خیلی هست چه برسه به چند ساعت, اما شما میتونستید به نظرم, اولاً که بجای اینکه همه آموزش رو در یه ترک ارائه بدید اون رو بدون هیچ عجله ای به چند فایل و چند عنوان تقسیم میکردید بعد منتشر میکردید, ثانیاً میشد فرمت فایلها رو مثلاً روی MP3 80 یا ۶۴KVPS تنظیم میکردید تا حجمش کاسته بشه و مخاطبین راحت دانلود و استفاده بکنند.
  البته کم کردن فرمت فایل تا سقف ۶۴ هیچ لطمه ای به کیفیت فایل نمیزنه اما از این پایینتر دیگه یواش یواش کیفیت رو میاره پایین و طبیعی هم هست که هرچی دیتریت پایینتر بیاد کیفیت کاسته میشه.
  صادقانه بگم من دانلود نکردم, چون اول که بلدم و ثانیاً هم خدایی حجمش زیاده. حتی اینقدر حجم زیاد اگه بخایید تو سرور سایت آپلود کنید حجم زیادی اشغال میکنه در حالی که شما میتونید با کم و تقسیم کردن فایل, هم در حجم صرفه جویی کنی, هم دسترسی به آموزشها رو برا مخاطبت بهتر کنی.
  به هر جهت دست شما از بابت زحمتی که کشیدید درد نکنه. , کادر ویرایش

 8. حسین مهدوی می‌گوید:

  سلام مهدی جان حرفت کاملا درسته سعی میکنم در آموزش های بعدی اصلاح کنم موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *