موافقین و مخالفین ازدواجه درون گروهی بخونن!!!!!!!!!!

دوستان عزیز؟ سلام! من اومدم ولی یه جوره خوب و بسیاااااار مهم و اثاثی اومدم
عرضم به حضورتون که؟ با چند تا از دوستان و مشاورین چیره دست از کشورمون سعی بر ترویجه ازدواجه درون گروهی در مسنجره what’sapp داریم که قوانین گروهی که نامش هست؟

طلوعه خوشبختی ۱ به شرحه ذیل میباشد! امیدوارم از این کار همه خوشبخت و دوستانه بینا آشنا با افراده نابینا بشن؟ انشا اللاه این شما؟ و این هم قوانینه گروهه طلوعه خوشبختیه یک
.
.
بنام خدا
قوانین گروه طلوع خوشبختی.۱
۱-سلام به همه دوستان همنوع نابینای عزیز به اطلاع شما گرامیان می رساند هدف این گروه سوق دادن و ایجاد انگیزه و علاقه به ترویج امر مقدس ازدواج عزیزان همنوع با یکدیگر می باشد و صرفا جنبه اطلاع رسانی و آگاهی دارد و مسئولیتی در این زمینه به عهده مدیران گروه نمی باشد
۲-ورود هر کدام از شما عزیزان با انتخاب خود شما و در جریان بودن خانواده های شما عزیزان خواهد بود و با توصیه دیگران اقدام به عضو گیری کسی نخواهیم نمود مگر در موارد خاص و با صلاحدید مدیران گروه.
۳-حضور شما به منزله پایبندی به قوانین گروه بوده و صحبت های شما به عنوان سند این کار تلقی خواهد شد که فقط در اختیار مدیران قرار می گیرد اگر جهت تفریح یا کنجکاوی یا بازیچه قرار دادن دیگران و بازی کردن با احساسات عزیزان همنوع دیگر یا هر منظور دیگری به غیر از امر مقدس ازدواج در ذهن دارید نا پسند بوده و بی احترامی به همنوعان تلقی شده و چنانچه هر لحظه تناقض صحبت های شما محرز گردد یا دروغ و کذب باشد مدیران اقدام به حذف شما از گروه خواهند کرد و بر خود می دانند در مورد صحت و سقم صحبت های شما در مورد معرفی خود شما عزیزان تحقیق به عمل آورده و مطمئن شوند.
۴-گروه های خانم ها و آقایان جدا از هم بوده و صحبت های شما در چار چوب همان گروه خواهد بود و مدیران دو گروه اقدام به تعیین نفرات جهت معرفی اعضا خواهند کرد و تا آخرین مرحله اسمی از شخص خاصی جهت احترام به شخصیت دیگران نامبرده نخواهد شد.
۵-ورود افراد متاهل در این گروه ممنوع می باشد و از افراد مجرد و یا عزیزانی که تجربه نا موفق زندگی دارند با صلاحدید مدیران عضو گیری خواهد شد.
۶-مباحث در مورد اینکه ازدواج با کدام قشر بهتر است یا نه مجاز نمی باشد و این گروه جای بحث در مواردی این چنینی و یا شبیه آن نیست و شما باید با آگاهی کامل از این موضوع و پذیرفتن این امر اقدام به شرکت در این گروه نمایید در ضمن مشاوره با مدیران این گروه نیز به این مساله کمک خواهد کرد.
۷-هر از چند ماهی اقدامات و دست آورد های این گروه بدون نام بردن از شخص خاصی در اختیار فضاهای مجازی قرار می گیرد و اضافه شدن قوانین به اطلاع شما خواهد رسید که مطالعه آن از طرف شما ضروری خواهد بود.
۸-هر گونه گفتگو و چت نوشتاری غیر مرتبط و احوالپرسی های معمول نقض قوانین بوده و صرفا پیام صوتی یا نوشتاری در راستای اهداف گروه قابل انتشار می باشد.
۹-دوستان عزیز خواهشا جنبه با هم بودن و به درد هم خوردن را داشته باشیم تا این امر نهادینه شده و فرهنگ سازی برای موارد دیگر هم اتفاق بیافتد در ضمن این گروه تیمی اداره خواهد شد و از همه شهرستان ها از افراد فعال در مسائل نابینایی کمک خواهیم گرفت اگر تمایل به همکاری و یا واجد شرایط به عضویت در این گروه را دارید آقایان با شماره تلفن همراه ۰۹۱۳ ۳۰۳ ۱۸ ۶۸ آقای رسول مرادی و خانم ها با شماره تلفن همراه ۰۹۱۲ ۴۲۱ ۸۸ ۷۳ خانم خاطره علیمردانی تماس بگیرند با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

درباره زنگانه

سلام دوستان؟ خوبین؟ محمدم زنگانه؟ که از 7 سالگی شهید محبی بودم یا بهتره بگم هتل محبّی دیپلم دارم! موسیقی دوست دارم! کامپیوتر هم همینطور؟ وااااااااااااااااای شب روشن هم همینطور مدیریتش هم همینطور؟ همین دیگه
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, حرفای خودمونی, دسته‌بندی نشده, روان شناسی, شاد, عاشقانه, گفت و گو, مسائل مربوط به نابینایان عزیز, معرفی ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 دیدگاه دربارهٔ «موافقین و مخالفین ازدواجه درون گروهی بخونن!!!!!!!!!!»

  1. میلاد نصرتی می‌گوید:

    فیلتر نشیم صلوات. کاش أین مطلب اینجا منتشر نمیشد

  2. مهدی محمدقاسمی می‌گوید:

    سلام بسیار اقدام پسندیده و مناسبیست هرچند حالا در مورد اینکه ازدواج درون گروهی خوبه یا نهکاری نداریم. میلاد جان چرا باید فیلتر بشیم؟ اصلا نگران نباش.

  3. hamid می‌گوید:

    سلام من درستمتوجه نشدم یعنی افرادو به هم معرفی میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *