وجیزه ای مختصر اندر احوالات بهنام نصیری به بهانه سالروز ولادت این زهن بیمار

توجه! این پست از روی تاریخ تولد مندرج در نمایه اسکایپ این ملعون درج شده و نویسنده در باره عدم صحت آن هیچ مسئولیتی ندارد.
قبل از هر چیز تولدش رو به خودش تبریک و به آحاد جامعه تسلیت عرض میکنم.

در ادامه توجهتون رو به مقاله مختصری که با استفاده از مطالعات کتاب خانه ای و مشاهدات میدانی تهیه شده جلب میکنم
پیشاپیش از دکتر محمدقاسمی به خاطر بررسی مقاله و اعلام نظر کارشناسانه کمال تشکر را درم

مقدمه

لطفا نظرات خود را در باره این سبک نگارش در کامنتها بیان کنید
در شانزدهمین روز از پنجمین ماه از سال ۱۳۷۱ هجری شمسی, موجودی نحس دیده به جهان گشود.(۱)
از همان عنفوان کودکی, شریت از سر و روی این موجود میبارید تا جایی که والدینش ناچار نام خل نام بر او گزیدند.
اما با توجه به این که سازمان ثبت احوال به اسمهای با بار منفی گیر میدهد, نام بهنام در شناسنامه برای او درج کردند. اما شما خواننده عزیز در هر جا که این اسم را دیدید همان خل نام بخوانید.(۲)
کنیه این ملعون ابونصیر و القاب او طاها و متواری میباشد که در باره این آخری در سرفصلی مجزا به تفصیل مطالبی بیان خواهد شد
از فعالیتهای سودمند این بشر میتوان به مدیریت وبسایت شب روشن به مدت ۴ سال, (۳) داوری در مسابقات اسکوپا به مدت نامعلوم, (۴) و مهمتر از همه خنداندن قشر کو….. ببخشید نابینا (پاورقی کجا موند؟؟؟ آهان ۵), و تدریس درس معارف اسلامی و عربی در مدرسه غیر انتفاعی کتاب مبین اشاره کرد. (ها چیه هرچی نوشتیم حتما باید پانویس داشته باشه؟)

خصوصیات اخلاقی

جلف بازی, شوخی در جمع دوستان و در عین حال جدیت در کار از صفات بارز این موجود میباشد. موجود دوپای ناشناخته مذکور در رفاقت بسیار پایه و مفید میباشد و در مواردی مشاهده شده که سنگ صبور رفیق و نارفیق از ریز تا درشت بوده است(فکر کنم ۶)

۱-.,۱ اندر باب تواریت(۷)

متواری در لغت به معنی پنهان شده و فراریست و در اصطلاح شخصی را گویند که به مدتی نامعلوم و بیدلیل و ترجیحا بدون هماهنگی در مکانی نامعلوم از نظرها پنهان شود
نصیری فوق الذکر از همه این خصائص به نحو احسن برخوردار بوده و بارها در شرایط اضطراری آن چنان دست کادر را در پوست گردو نهاده که مجرم تلقی شده و لقب متواری به زیبایی به او اطلاق گردیده است.
این اعجوبه دوران در بازه های زمانی گوناگون, از چند دقیقه تا چند ماه تواریت را به ثبت رسانده است و اکنون در تلاش است که نام خود را با عنوان متواری ترین پدیده جهان در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت برساند(۸)

تحصیلات

موجود ناشناخته کذایی دارای لیسانس حقوق بوده و هم اکنون در رشته علوم قرآن و حدیث مشغول به تحصیل میباشد اما عمرا اگر از خوی دانشجویی بویی برده باشد.
علاوه بر این این عتیقه متجدد در سایر رشته ها همچون کرمولوژی(۹) و آموزش ابتذالات هم صاحب سبک میباشد به نحوی که او را ذو الاکرام(۱۰) نامیده اند.

خاتمه

بحث در باب این پدیده قرن به طول خواهد انجامید لذا به این مقاله مختصر اکتفا نموده و تحقیق بیشتر را به خود خوانندگان محترم با استفاده از منابع ذکر شده در پانویس وا میگذاریم.

پانویس

۱٫ با توجه به اینکه املای واژه نحس را نمیدانستم, از خود نصیری مذکور پرسیدم و گفت با س نوشته میشود لذا صحت یا عدم صحتش با خود شخص ایشان میباشد
۲٫نظریات المیلاد, فی معانی الاسامی, تالیف میلاد ابونصرت زبرماوی, نشر هزلیات, ص۵۷۳۸۲
۳٫بیانات الاکوار, فی الاحوال البهنام, تالیف جمعی از نویسندگان, جلد ۱۶۸, ص۲۷۵۹۱
۴٫ همان, جلد ۲۹۲ ص۴۹۲۰۵۶۱
۵٫حاصل مشاهدات میدانی و پرسش از اشخاص گوناگون
۶٫تذکره القزاونه, تالیف سلطان المغالطین, الهادی النایینی, جلد ۴۶۷۱ ص۳۷۶۸۲۰۱۵
۷٫ این بخش با همکاری دکتر محمدقاسمی تدوین گردیده که از همینجا از ایشان تشکر مینماییم زّ جّ گّ همچنین با توجه به اقوال گوناگون اندر نحوه نگارش زیرفصلها, از هر سه نماد – . و , استفاده کردیم تا مشمول ذمه هیچیک از این بزرگواران نباشیم
۸٫ گینس کتابی را گویند که هم افراد متمدن و هم خل و چلها در آن به ثبت رکورد مبادرت میکنند. از خوردن بیشترین تعداد سوسک در دقیقه گرفته تا الی آخر.
۹٫ایجاد اختلال در نظم و همه چیز به صورت آکادمیک را کرمولوژی گویند.
۱۰٫ ذو الاکرام ب معنای کرم دار میباشد

درباره میلاد نصرتی

بنا به گفته شناسنامه و اطرافیان و بابا و مامان, در هشتمین روز از سومین ماه 1376 ُمین بهار در اردبیل دیده به جهان گشودم. پینوشت: یعنی متولد پنجشنبه هشت خرداد 1376 اردبیل هستم. اسمم هم که این بالا زده میلاد نصرتی. دانشجوی رشته تاریخ از دانشگاه سراسری محقق اردبیلی هستم. سه ساله تو فضای مجازی روزگار میگذرونیم و اخلاقیاتمونم سعی میکنیم با طرف مقابل جور دربیاد. از خصوصیات اخلاقیم هم اینا هستند. در جایی که باید شاد باشیم شاد, در مکانی که باید جدی بود جدی هستم(البته بهم نمیاد جدیت) اگر کسی دنبال دوستی با من باشه ردش نمیکنم اما زمانه بهم آموخته که کبوتر با کبوتر باز با باز. اگر چیزی یا کسی باعث عصبانیتم بشه معمولا عصبانیتم رو کنترل میکنم اما خدا نیاره اون روزی رو که نتونم کنترلش کنم. پینوشت: فعلا تو فضای مجازی این اتفاق نیفتاده میباشد. در هر موضوعی هم که فکرش رو بکنید مطالعه و تحقیق داشتم. از علوم غریبه بگییییییر تا تاثیر انسان بر محیط و الی آخر. بچه درس خون میباشم و با معدلی دور و بر 17 دیپلم و پیشدانشگاهی رو قبول شدم و در کنکور هم رتبم 3158 شد. به خیلی چیزا علاقه دارم ولی نمیگم خخخخخخخ. آخه هرکی میاد اینجا ی چیزی بنویسه میگه خوب به موسیقی و کامپیوتر علاقه دارم اما بذار بگم. من فقط علاقه دارم بدونم و همین. شاید به همین خاطر هست که در خیلی موارد مطالعه میکنم. کامپیوتر و گوشی هم که اونقدری بلدیم که اگه یکی مشکلی داشت در صدد حلش بر بیاییم. در ساخت کلیپ صوتی و به اصطلاح همون میکس مسترینگ هم حرفی برای گفتن دارم و آماده همکاری با دوستان هستم. دیگه همین دیگه اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم
این نوشته در حرفای خودمونی, زندگینامه, شاد, طنز, مسائل مربوط به نابینایان عزیز, معرفی ارسال و , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

36 دیدگاه دربارهٔ «وجیزه ای مختصر اندر احوالات بهنام نصیری به بهانه سالروز ولادت این زهن بیمار»

 1. بهنام نصیری می‌گوید:

  سلام.
  اولا زهن نه و ذهن. اینجاشو دکتر انگار ندیده.
  ثانیا ممنون از پستت. کلی خندیدم.
  ممنون.

 2. رضا رجبی می‌گوید:

  سلام اولا بهنام تولدت مبارک دوما میلاد اینم مانند پست قبلیت عااااااااالی بود

 3. واااااااااای؟ خدایا از دست تو میلاد. تولدت مبارک طاها نصیراُغلو

 4. امیر رضا رمضانی می‌گوید:

  سلام
  نه!. انگاری میلادم یه چیزایی از نوشتن حالیشه!.
  بیخیال. بهنام تولدت مبارک. بهتر از این نمیشد (من این جنگولک بازیارو بلد نیستم)

 5. esteghlal می‌گوید:

  راستش اول منم گفتم چرا زن بی مار خخخخخ

 6. مهتاب می‌گوید:

  سلام .خوبید که ،تولد خشک و خالی بود یا طنز یا فاتحه ؟؟!!آخه تو شهر ما معولا فاتحه از زندگی نامه و خصوصیات اخلاقی مرده می گند!!بالا سر بیمار که لقمه نمی چرخونند !!تولد تولد ،تولدت مبارک .

 7. سعید پناهی می‌گوید:

  سلااااام بهنااااامم تولدت مباااااارک زیاد زیءءیءءیءءیءءاءءاءءاءءاءءاءءدءءدءءدءءدءءدءءد!
  میلاد پستت عاااااالیی بود چقدر دلم برا اینجور دس نویسها تنگ شده بود.

 8. ریحان می‌گوید:

  سلام من هم تبریک میگم با آرزوی موفقیت برای شما

  خوب بود این شکل از پست زدن برای تولد . خلاقیت داشت.

 9. مهدی عزیززاده می‌گوید:

  سلام میلاد جان امید که خوب و خوش باشی.
  آقا ما با اجازه نسبت به این پست یه انتقاد داریم.
  در اینکه تو و بهنام نصیری یعنی اکثر بچههای پای ثابت شب روشنی با بهنام رفاقتی در حد گرمابه و گلستان داریم تردید نیست. اما آیا بهتر نبود این پست شوخیواره رو که از دیدگاه ما دوستان صمیمی بهنام و همینطور خود تو طنز هست رو اینجا منتشر نمیکردی؟ مثلاً تو فضایی که بچهها هستند مثل تیمتاک یا چه میدونم یه طوری که فقط مطلب رو بچههای پای ثابت شب روشنی میدیدند منتشر میکردی؟
  آخه این مطلب رو علاوه بر ما, ممکنه افراد بینایی که از سایت بازدید میکنند هم ببینند, مخصوصاً کسانی که مستقیم یا غیر مستقیم با خود بهنام جان در ارتباطند, اون وقت ممکنه با خوندن این پست جور دیگه ای نسبت به ماها برداشت کنند.
  نمیخام خود‌شیرینی کنم هاااا! خخخ اساساً نفع یا ضرری به حالم نداره, اما حقیقتاً با دیدن این پست کمی ناراحت شدم, آخه بنظر من شخصیت بهنام نصیری با ارزشتر از این حرفهاست.
  بازم مرسی که هستی.
  لذت ببرید از زندگی.

 10. مهدی عزیززاده می‌گوید:

  آخ آخ آخ! شرمنده از اصل غافل شدیم! بهنام جان از صمیم قلبم تولدت رو بهت تبریک میگم. انشاالله عمری با برکت داشته باشی عزیزم.

 11. فرامرز شیخی می‌گوید:

  آقا میلاد سلام. من فرامرز شیخی روز شنبه بیست مرداد مقاله ات را درباره بهنام خاندم ولذت بردم.

 12. مصطفی می‌گوید:

  سلااااام میلاااااااااد جان! اتفاقا الآن میخواستم یه مطلبی چیزی بنویسم یه مرتبه اسکایپ گفت میلاد نصرتی آنلاین! چه قدر حلالزاده ای پسر! دادااااااااااا درسته نوشته ات خَََََََییلی باحال و جالبناک بود ولی من هم تا حدی با مهدی عزیز زاده موافقم داداااااا! یاحق

 13. مهدی بهرامی راد می‌گوید:

  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  همه اش به کنار قسمت منابع به کنار. خخخخخ
  راستی سلام و بهنام تولدت با یک ماه تاخیر مبارک. بگم خدا این میلادو چیکارش نکونه. شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *