اطلاعیه: آغاز جلسات سومین دوره ختم قرآن هفتگی آنلاین با یک بخش جدید

بسم الله الرحمان الرحیم
گرمترین سلامها تقدیم به شما دوست گرامی

هفته گذشته، آخرین جلسه از دومین دوره طرح ختم قرآن آنلاین، با استقبال خوب دوستان حاضر در تیمتاک برگزار و پرونده این دوره بسته شد.
بدون هیچ وقفه ای از امشب، چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲، سومین دوره با اضافه شدن یک بخش جدید آغاز میشود.
دوستان از امشب مطالب بخش در محضر قرآن را با دقت بیشتری بشنوند؛ چرا که در پایان این بخش، پرسشی از سوی اجرا کننده مطرح خواهد شد که پاسخ آن در مطالبیست که مطرح شده است. پس با کمی دقت به این بخش میتوانید به پرسش پاسخ دهید. شما عزیزان میتوانید پاسخهای خود را حد اکثر تا یک ساعت پس از پایان برنامه به صورت مکتوب به روشی که در جلسه مطرح خواهد شد ارسال نمایید.
هر ماه به دو نفر از شرکت کنندگان که پاسخ صحیح داده اند به قید قرعه هدایایی تقدیم خواهد شد. هر پاسخ صحیحی که میدهید یک امتیاز در قرعه کشی برای شما محسوب میشود و احتمال برنده شدن افزایش می یابد.
در پایان یادآوری میکنیم که در هر جلسه، نیم جزء از قرآن کریم تلاوت میشود که تلاوت ربع حزب اول از هر نیم جزء، به افرادی اختصاص می یابد که جزء قاریان طرح نیستند و برای شرکت در قرائت این بخش، داوطلب میشوند.
همچنان آماده شنیدن پیشنهادها و انتقادات شما عزیزان، برای هرچه بهتر شدن نحوه برگزاری جلسات هستیم.
*التماس دعا*

درباره مهدی محمدقاسمی

مهدی محمدقاسمی هستم متولد 14 فروردین 1367 هجری شمسی، 15 شعبان 1408 هجری قمری و 3 آوریل 1988 میلادی. دانشجوی مقطع دکترای رشته زبان و ادبیات فارسی (گرایش ادبیات عرفانی) در دانشگاه اصفهان و ساکن شهر اصفهان
این نوشته در اخبار, اطلاع رسانی, مذهبی, مسابقه ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *